Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdekelne valakit, ha nem élnék?

Érdekelne valakit, ha nem élnék?

Figyelt kérdés

Semmi nem sikerül, bármibe kezdek.

Senki nem szeret és senkinek sem kellek.

Minek éljek?


2009. aug. 22. 20:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem ismerlek, így nem is érdekel. Nem kötelező élni.
2009. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
hajrá nem érdekel
2009. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Biztos van családod akiket érdekel és akik szeretnek :) Az öngyilkosság semmire sem megoldás!
2009. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Honnan tudod?

Lehet, hogy az vagyok, akiről nem is gondolnád....

Hát igen, nem megoldás, de én már nem tudom mit csináljak.

Annyira elegem van abból, hogy soha, semmi nem sikerül.

Nem tudom mit tehetnék.

2009. aug. 22. 20:11
 5/25 anonim ***** válasza:
45%

Engem nem. A szüleim itt vannak, a nagyszüleim nem ismerik az internetet, a pasim itt van, a legjob barátnőmmel most beszéltem, még vki aki fontos nekem, az magyarul nem tud, szóval ők nem lehetnek.

Tehát hajrá... Remélem, hogy azért nincs hiteled, adóságod az államnak. Jah, és ha egyedül vagy, akkor szólj vkinek, hogy a szomszédok ne szagolják a hulládat.

2009. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Őszintén kívánom, hogy érezz úgy, ahogyan én, és akkor neked is ilyen jó lesz, mint nekem.

Remélem, hogy akkor senki sem fog melletted állni, hogy segítsen rajtad!!!!!!!!!!!

2009. aug. 22. 20:26
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

Hogy lehet ilyet írni hogy hajrá még ha esetleg viccel is a kérdező... Isten nem ver bottal lehet tovább él mint ti...lehet lepontozni bunko barmok!

Nekem már 2 volt osztálytársam öngyilkos lett... ök is igy érezhettek ahogy te és mégis kiderült haláluk után hogy lettek volna ott barátok meg caád csak ök nem vették ugy észre :(

2009. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%
Mennyi idős vagy,hogy így tele vagy gondokkal?
2009. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, akik értik, hogy miről beszélek.
2009. aug. 22. 20:30
 10/25 A kérdező kommentje:
24éves.
2009. aug. 22. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!