Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Érdekelne az...

Miért van ez? Érdekelne az hogy jógos e igy?

Figyelt kérdés
Az van hogy a legjobb barátnőm mindig sugdolozik meg titkolozik elöttem a másik barátnőmmel de már egy kicsit bántó és mindig az van ha én sugdolozok a barátnőmmel akkor miről beszélgettetek ha nem mondod el tölem el bucsuzhatsz!! és most megkértem hogy akkor legközelebb ne sugdolozon most meg azt mondta hogy mondd már azt csinálok amit akarok de mért csinálja ezt??
2010. máj. 8. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jógos! Mondd meg neki, hogyha így, akkor tőled bucsuzhaT!!
2010. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát de most meg ugy melledtem van mert most baj van és melledtem van!!
2010. máj. 8. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond neki,hogy legyen olyan kedves elárulni mit mondanak vagy nagyon megharagszol és mivel ő a legjobb barátnőd ez nagyon nem szép dolog tőle és ilyenek a nagy looser menő kis plázar.ban.ok is.És,hogy szerinted nem ilyen egy legjobb barátnő..
2010. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezt nagyon sokszor elmondtam neki nem ezzekel a szavakkal de 2 napig jól megy minden aztán minden vissza ál a rendes kerékvágásba
2010. máj. 9. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!