Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Első látásra elítéltek valakit?

Első látásra elítéltek valakit?

Figyelt kérdés

Úgy utálom, hogyha valaki duci, akkor elítélik elsőre...

Mondjuk csak a plázacicák szoktak elítélni elsőre, de őszintén szólva, én is elítélem őket, főleg azért, mert úgy néznek rám, mint egy darab sz@rra!


2011. aug. 20. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
persze ...meg vastagok a csontjai nem?-.-' Magadat nézd...azért vagy kövér mert beteg vagy ? nem. Nahát akkor meg ?Nehogy már felháborodjál azon ha vki azt írja neked h fogyjál le...neked is jobb lenne.pf
2011. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg, csak úgy látom, ma sok számítógépharcos van fent!
2011. aug. 22. 12:45
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, róluk is elképzelhető hogy van közöttük normális, csak ház azért egy szubkultúra tagjai _általában_ viselkedésben is eléggé hasonlítanak egymásra. Kövér embereket viszont nem lehet így ítélni, mert két kövér lehet teljesen más személyiség, persze lehet azt mondani, hogy jaj aki kövér az biztos visszahúzódó, de az nem feltétlen rossz tulajdonság. Maximum ha annyira, hogy egy szót nem lehet vele váltani.
2011. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Teljesen igazad van!
2011. aug. 22. 13:01
 15/16 anonim válasza:
100%

Nekem volt kövér barátnőm és egyáltalán nem ítéltem el egy percig sem azért, mert duci.

Az viszont tény, hogy a legtöbb ember elsőre ítél, még mielőtt alaposabban is megismerné a másikat. Igen, a kinézet alapján ítélkeznek a legtöbben.

2011. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
én is el szoktam ítélni 3év 6 hónap letöltendő XD
2012. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!