Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18 évesen álomvilágban élek!...

18 évesen álomvilágban élek! Ez mennyire baj? Mindig álmodozok, egyszerűen meg akarok szűnni a valóságtól. és a vele járó dolgoktól.

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, mert mindig egy jó kis kalandra vágyok.. és nem internetről ismerkedni.. És baj hogy mindig találok kivetni valót egy pasin.. Meg komolytalan is vagyok ez is hozzá járul, Szüleim szerint épp ideje lenne átlépjek.. a dolgokon. Köszönöm a válaszokat! 18L
2011. aug. 23. 13:37
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Baranyában élek. Te?
2011. aug. 23. 13:51
 12/23 anonim ***** válasza:
Van aki még 40 évesen is álomvilágban él. Ki fogod nőni.
2011. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
olyan vagy mint NaNa-ból Hachiko :D
2011. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Az ki?:D:D
2011. aug. 23. 14:04
 15/23 anonim ***** válasza:
64%

Mai napig álmodozom,férjem és gyerekem van,tehát van egy normális életem de emelett van egy álomvilágom is ahol lazulok.nekem megy ez a kettős dolog,csak tudni kell hol a határ,hol van vége az álomvilágnak és hol a valóság.

28N

2011. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

sajnos én meg zalában lakom.Ez igy zürős lesz! na azért itt egy cim: aizsatnaf@citromail.hu

aizsatnaf~~fantázia nem véletlen hogy majdnem tükőrképek.

de jól gondold meg ! Mert én az álmodozás sőtét oldalán állok! katasztrofákat meg hasonlokat a karok! legkőzelebb csak péntek este leszek gépkőzelben.

2011. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Utolsó te beteg vagy:D:D
2011. aug. 23. 14:16
 18/23 anonim ***** válasza:
66%

És akkor úgy néz ki meg is bukott a kérdezőnk, aki így írta magáról: "és nem internetről ismerkedni.." :D


Köszönöm a figyelmet, a ruhatáros néninek majd adjanak borravalót! :D

2011. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne álmodozni??Kell is!Én 29 éves férfi létemre szerencsére sikerült egy kis világot megőriznem ebben az undoritó világban,mindenkinek kell lennie egy álomnak amit nem ad fel és közben azért a realitás talaján maradnia.

Nincs ebben semmi kivetni való ha közben azért eligazodsz a való életben is,ha már az megy,akkor lehet közben álmodozni!

2011. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ja és lehet hogy közben esetleg valóra válik az álmod!
2011. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!