Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18 évesen álomvilágban élek!...

18 évesen álomvilágban élek! Ez mennyire baj? Mindig álmodozok, egyszerűen meg akarok szűnni a valóságtól. és a vele járó dolgoktól.

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, mert mindig egy jó kis kalandra vágyok.. és nem internetről ismerkedni.. És baj hogy mindig találok kivetni valót egy pasin.. Meg komolytalan is vagyok ez is hozzá járul, Szüleim szerint épp ideje lenne átlépjek.. a dolgokon. Köszönöm a válaszokat! 18L
2011. aug. 23. 13:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

én elhatároztam, hogy nem akarok felnőni

én is szeretek álmodozni, de azt hiszem jobb lenne ezeket megvalósítani

2011. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

nem olvasom végig de szerintem ennek nincs köze az álomvilághoz, ha neked olyan a jellemed hogy nem akarsz állandó társat, mert a kalandok vonzanak, akkor csináld azt. csak azért mert mások elvárnak valamit, nem kell házasság meg gyerekszülés


a mai embereken (férfiakon és nőkön, főképp a nőkön)meg bőven lehet kivetnivalót találni


tedd ahogy neked kényelmes

2011. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig álmodozok. Bár én inkább egy másik világról, nem épp pasikról, de az is van benne bőven, de nekem van párom. Ebben a világban élünk, de az álmoknak pont az a lényege, hogy teremts valamit, ami a valóságban nincs, és talán nem is lesz, de te mégis a magadénak tudhatod. Csakis a tiéd, és úgy formálod, ahogy akarod. Az álmok a legjobb dolgok az életben. Én most elterveztem, hogy könyvet írok az álmaimról. :D Bár nem hiszem, hogy valaha is elolvashatja pár ismerősömön kívül valaki, de meglesz magamnak. :) És hogy 18 évesen álmodozni mersz... Na és? Én már 20 leszek, mégis az álmokat tartom az egyik legfontosabb dolognak az életben. Ha nem lesznek álmaid, akkor csak egy monoton ember leszel, álmok nélkül, belső szivárvány, nyugalom nélkül, és csak az evilági dolgokkal fogsz foglalkozni... Ezért mondom, hogy álmodozz nyugodtan. Ha nem is egész nap, vagy mindig, de esténként, elalvás előtt álmodozz! Ártani nem fog. :)
2011. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!