Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnek feloldodni es...

Hogyan tudnek feloldodni es legyurni gatlasaimat? (lent reszeletesebben)

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok, csak akkor oldodok fel igazan amikor a legjobb barataimmal vok, a kedvemtol is fugg persze, de veluk mindig feloldodok kimondom es teszem amit gondolok. Neha ugy erzem vlmi nem stimmel, mert oriasi kulombseg van a feloldodott en es a felenk enem kozott. Nem tudom mit tegyek, mert mikor a baratommal megyek ki mindig olyan felenk vagyok, nem jon h beszljek, nem tudok feloldodni bar szeretem ot. Es most mar ott tartunk, h dobni akar mert ennyire felenk vok:((. Ezert tudom en vok a hibas, hisz en is utalom, hogy annyira gatlasos vagyok mikor vele vagyok. Neha eszembe jut h mit kene tennem, de nem merem megtenni. Nincs vlmi otletetek hogyan lehetnek gatlastalan, minel hamarabb?

Nem szeretnem leinni magam vagy cigizni kezdeni tom h mind ez felold de megsem akarom elrontani az egeszsegemet.

Elore is koszonom!


2009. szept. 21. 21:42
 1/1 anonim válasza:
100%

Hm, én is eléggé gátlásos vagyok. :D Ezen többnyire úgy tudsz változtatni, ha nyitsz az emberek felé. Egyébként ha a pasid azért akar dobni, mert ilyen vagy, akkor meg lehet róla a véleményed... viszont ezen ne a pasid miatt, hanem magad miatt akarj változtatni! Majd később az életben sok bajod lehet még ebből, pl. egyetemen, vagy állásinterjún stb.

Osztálytársaiddal milyen a kapcsolatod? Tán ért régebben valamilyen sérelem, amiért nem mersz kinyílni idegenek előtt? Az nem baj, ha a barátaiddal nyitottabb vagy, mint másokkal, nem is kell mindenkinek belédlátnia, de ne vidd túlzásba, ne zárkózz el mások elől. Beszélgess csak úgy emberekkel, ismerkedj, ne csak akkor, ha a pasiddal vagy, sőt, eleinte próbálj kapcsolatokat kialakítani nélküle, legyen önbizalmad! Ők is ugyanolyan emberek, mint te, és amint írtad, ha eszedbe jut valami, amit tenned/mondanod kéne, hát tedd meg! Ki tart vissza? És milyen károd származhatna belőle? Semmi. Aki mer, az nyer, légy magabiztos, és nyitott!!! Viszont mindez először is a fejben dől el...bizony a legkisebb és legnagyobb akarat egyben az akaraterő. Ha akarod, hogy nyitott legyél, ne félj, és eldöntöd, hogy igenis változtatsz, magadért és NEM másokért, akkor menni fog! :-)

2009. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!