Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek miért kapok...

Szerintetek miért kapok folyton röhögőgörcsöt?

Figyelt kérdés
Vallásosak vagyunk és az istentisztelet alatt ha valami furcsa dolgot látok hallok, nem kell feltétlen viccesnek lennie, de ha valami szokatlant látok hallok akkor elkap a röhögőgörcs és nem tudok magammal mit kezdeni. Akár hogy próbálom gátolni nem sikerül. Borzasztóan szenvedek ez miatt, mert azt hiszi a mellettem lévő, hogy rajta röhögök és ha megkérdezi akkor válaszolni sem tudok, hanem 100-szor jobban elkezdek röhögni. Szerintetek mit kellene csinálnom vagy hogyan tudnám megakadályozni a röhögést. Nagyon kellene a segítség!
2011. szept. 4. 22:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is van és velem is a templomba fordul elo vagyis ott is olyankor arra gondolok,hogy ennek Isten nem orulne es valahogy visza fogom magam vagy egyet kohogok es maggamal beszelek hogy fejezd mar be ez nem szep....es igy visszatudom tartani probald meg:)
2011. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ha elkezdek magamban beszélni, akkor elég furcsán néznének rám, mert tanítás alatt síri csend van én meg ha elkezdek beszélni, akkor az előttem ülők hátranéznek a mellettem ülők rám néznek és ez elég ok a röhögéshez, szerintem ez csak fokozná. Ha meg sokszor köhécselek akkor az is gyanús lenne, főleg hogy a köhögésen is érződik hogy közben röhögsz. Már próbáltam Erős Pistába belenyalni röhögés közben, de ilyenkor még azt sem érzem csípősnek. Borzasztó kellemetlen. Nem tudom, hogy a többiek miért nem röhögnek. Valami hasonló ötlet???
2011. szept. 7. 22:49
 13/17 anonim ***** válasza:
de én nem ugy gondoltam hogy hangosan beszélnél magadnak hanem MAGADBA igy nem hallja senki szerintem itt a többiek is igy gondolták bár nemtudom.
2011. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
vagyis már mint ugy hogy ne szolalj meg.
2011. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem sok reményt fűzök a magamba beszéléshez, szerintem ugyanúgy röhögök attól, de majd kipróbálom. Pl. néha azt szoktam, hogy csípem a saját combomat és az egy kis ideig fáj, attól néha jobb néha még az sem elég. Tudtok valami hasonló módszereket???
2011. szept. 8. 15:18
 16/17 anonim ***** válasza:
Velem is megesik hogy órán unatkozok,kitalálok teljesen random valamit(nem biztos h olyan vicces)és elkezdek rajta röhögni,multkor is megesett velem.
2011. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mázlista. Engem annyira nem érdekelne, hogy kit sértek meg a röhögéssel, mert ritkán szoktam de szeretek :/
2017. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!