Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolsz rólam? Ha összeta...

Mit gondolsz rólam? Ha összetalálkoznánk szimpatikusnak találnál?

Figyelt kérdés

Szóval lány vagyok, gesztenye barna hajjal, barna szemmel, és feltűnően hosszú szempillával, ez sokszor idegesít is, mert mindenki azt kérdezi, hogy mivel festettem ki, pedig nem kennék magamra semmi ilyesmit, mert szeretnék 30 évesen nem 60-nak kinézni. Szeretem a kisgyerekeket, az állatokat, főleg a lovakat. Általában halkan beszélek, de ha úgy hozza a helyzet kiabálok is. Könnyen barátkozom,feltéve ha nem nekem kell kezdeményeznem. Súlyos túlérzékenységben szenvedek, sokszor elég ha valaki csúnyán néz rám, és sírok is...

Ezenkívül elég rossz vagyok a normális emberek által megszokott sétálásban, mert igen sokszor előfordul, hogy csak magamtól elesek (nem tudom miért). Viszont a kézilabda és a síelés jól megy :)


2010. dec. 23. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normálisnak tűnik csak az a túlérzékenység lehet picit idegesítő. De hát csajszi vagy, úgyhogy belefér :)
2010. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, csak azt elfelejtettem hogy személyesen természetesen teljesen más a dolog.
2010. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én téged lehet hogy szimpatikusnak találnálak de te engem nem hiszem.
2010. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát így elsőre lehet igen annak tűnsz,de ez a leírás vajmi kevés ehhez.Szerintem egyébként nem is lehetne leírni normálisan,így neten keresztül nem nagyon lehet elönteni valakiről,hogy szimpatikus-e.
2010. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen ;)
2010. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

N

E

M

!

;)

2010. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus lennél. (=
2020. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!