Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Butaság miatt öngyilkosság?

Butaság miatt öngyilkosság?

Figyelt kérdés

nagyon buta vagyok, valószínűleg mértéktelenül alacsony az iq-m. sokat bántottak már, hogy hülyeséget beszélek, hogy ostoba vagyok, és még sorolhatnám.

úgy érzem, hogy igazuk van. viszont úgy vallom, hogy buta embereknek nincs helye a társadalomban (mert kihasználják őket, átverik őket, bajba kerülnek, és sok kárt okoznak ezzel az állammnak, fájdalmat a szeretteiknek, bénábbak és esetlenebbek, stb), ezért meg akarom ölni magam.

van jogom hozzá? tudom, hogy buta leszek mindörökké (alacsony iq-t képtelenség feltornászni), hogy lehet butaságom miatt sok bajt fogok okozni, és nehéz elviselni, hogy ha jót is akarok, másoknak, akad egy-két olyan okos, aki megakadályoz ebben.


2011. szept. 14. 13:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján inkább naiv vagy, mint buta.
2011. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Parlamentbe nálad butább emberek vannak. Szerintem ne becsüld le magad. mindenki mond vagy tesz butaságot. ezért még nem kell öngyilkosnak lenni. Mert az lenne a butaság.
2011. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A buta ember nem képes magáról felfogni, hogy buta.

meditálj ezen...

2011. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az IQ is csak olyan mint a bicepsz. Egyes emberek szeretnek vele felvágni. Az ilyen gyökérek fogják veled éreztetni, hogy ők mennyivel erősebbek/mennyivel eszesebbek nálad.


Érdekes módon ma már, ha egy kigyúrt állat nekimegy egy vézna kölyöknek akkor azonnal "baromnak" nevezzük. Nos valójában, ha egy eszes ember kihasználja a másikat akkor is ugyanerről beszélünk, és van aki szerint vicces is "vakot a falnak vezetni".

2011. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 mustafa33 ***** válasza:
Ha valóban buta lennél, azt mondanám politikus még lehetsz, de mivel csak jóhiszemű naiv vagy legyél pap.
2011. szept. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!