Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tudok egy zeneszámon is...

Miért tudok egy zeneszámon is elérzékenyülni fiú létemre? Akár sírni is? Nem gáz ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Főleg szerelmes számokon. pedig még senkim nem volt.


18f


2011. szept. 14. 20:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez csak annyit tesz hogy ha lesz valakid akkor könnyebben megtartod a kapcsolatot mint néhány gyökér az érzéketlenebbik fajtából.
2011. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy lesz valaha is valakim:( egy valaki kell, de azt meg nem merem megkérdezni, mert ő is fiú, és mi van ő meg nincs benne ilyenekben? iskola fog rajtam nevetni. bár 80% hogy ő is hasonló mint én. de amúgy aszexuális is vagyok, és nem kívánom a szexet, csak valakit, társat, szerelme, max csókot, ölelést. de ez manapság nem így van:( ráadásul beteges dolog amit akarok... tudom ezt is.
2011. szept. 17. 15:50
 13/20 anonim ***** válasza:
Már miért lenne beteges? Hadd ne mutassak sado-mazo szájbaürítős hentes krokodilcsipesz orgiát. Na az beteges. Próbáld megkérdezni egy teljesen ismeretlen e-mail címről. Hátha elmondja. De a "csak egy ember érdekel" érzést ismerem. Most is így vagyok egy lánnyal csak hát neki már megvan a párja sajna :S most abban reménykedem hogy ez se tart tovább mint az előző. Úgy 1 évig szabad volt én marha meg nem léptem semmit.
2011. szept. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nah akkor nem lehetsz te sem jó helyzetben:( miért nem léptél? Lánnyal ez még teljesen rendben van. Tudom, hogy elvileg fiú-fiú is rendben lenne, de sajnos nem olyan világot élünk. és a kutatók már bebizonyították hogy ez beteges:( bár ha ő velem lenne, nem érdekelne ez. ez a másik email es dolog jó ötlet. ezt meg fogom próbálni. köszi.
2011. szept. 17. 16:19
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem se volt még senkim és ez a lány nagyon bejön nekem. Néha közös ismerősökön keresztül beszélgettünk(elég keveset). Mindenben passzolna hozzám és egyáltalán nem úgy néz ki mint a mai divatrib@ncok és ezek a diszkószutykok. Remek stílusa van. Gondoltam egy ilyen lányhoz magamon is kéne valamit dobni, mivel akné-m volt ezért elmentem bőrgyógyászhoz, nem voltam túl erős ezért edzettem egy keveset, a öltözködési stílusom eléggé semmitmondó volt ezért kerestem melót hogy valami hozzám illőbb öltözetet szerezzek be. Csak mire ezek meglettek, ő rátalált valakire(vagy fordítva). Eleve az hogy még nem volt senkim, nem tudom hogyan nyissak lányok felé. Ha van egy beszélgetés amibe bekapcsolódunk akkor simán megy minden, semmi probléma nincs, jól elbeszélgetünk. Szemtől szembe 2en ez már nem nagyon megy.


Pont hogy olyan világot élünk, egyre inkább toleráltabbak a meleg kapcsolatok. A beteges alatt a kutatók gondolom azt értik hogy sok betegség van(mint pl a szifilisz) amit melegek szoktak elkapni.

2011. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
uhhh nah ez szomorú. a lányok állítólag nem is annyira a külsőségekre mennek sok esetben, a fiúk a vizuálisak inkább. szal, lehet lett volna esélyed is:( amúgy a kuruc.info-n olvastam egy cikket. tudom ez egy radikális portál, de akkor is, elég meggyőző volt, mert voltak videók is ahol professzorok nyilatkoztak.
2011. szept. 17. 16:45
 17/20 anonim ***** válasza:
Az a legszebb hogy ezzel eléggé tisztában vagyok. Megyek az utcán és olyan párokat látok hogy he. Természetes szépség akin látszik hogy van esze és olyan pasival mint én 2 éve.
2011. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz,én a Guns N' Roses-tól az Estrange-re sírtam régebben.
2011. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bármi, ami a hősies halálról szól, könnyet csal a szemembe. Nem cink.
2011. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Még jó hogy sírsz! Egy férfinak tudnia kell sírni, és elengedni érzéseit, ha egy férfi sír igenis nem ciki, hanem jó, mert kimutatja, hogy egy férfinak is lehetnek ily ,mély érzései. Én a titok c film, (ami sokat segített gondolkodásmódom változásában)egy részénél kezdek el mindíg sírni, illetve néhány filmjelenetnél például gyűrűk ura 3 végén xD és néhány motiváló trance zene melledt:D 19/F ha egy férfi sír az jó.. tudni kell kimutatni érzéseinket! 19/F
2011. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!