Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden tini meg akar halni?

Minden tini meg akar halni?

Figyelt kérdés
Vagy csak én érzem ilyen roh*adt ritka sz*arnak az életem.
2011. okt. 2. 16:28
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

17:30 vagyok.


"Én nyíregytől 80-90kmre lakom. De nem igazán megy ez a talizós, beszélgetős akármi..."


Én pedig mondjuk Szombathelytól lakok bő 300km-re. Pontosabb várost is megadhadtál volna (akár privátban, ha nem akarod ide kiírni), de ezek alapján nemhiszem, hogy annyira közel lakunk.

Az hogy nem megy a beszélgetés, nem probléma, legalábbis nekem. Volt nemrégen egy hasonló személlyel találkozásom, én nagyon jól éreztem magam, a másik véleményét nagyon nem tudom, de azóta is sokat beszélünk msn-en. Vele nem lakunk messze, de egyenlőre távoli még a következő alkalom, mikor találkozunk, bár én szeretném mostanában és dobálom is rejtve a célzásokat. Közvetlen nem írom le, nem akarom sem siettetni, sem pedig megharagítani, bár most lehet, éppen ezt teszem.

Ha tudnád milyen kicsi a világ... XD

2011. okt. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Én is meg akarok halni! Legyünk együtt öngyilkosok... :(
2011. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Utolsó... ez dedurva. :( Elõtti: Nem tudok pivát emailt írni, mert a mail-címet nem használom aktívan. Nem tudok belépni a fiókomba. Kiírni pedig nem fogom a lakhelyem, így is elég gáz vagyok, nem hogy még rajtam csámcsogjon mindenki.
2011. okt. 16. 19:12
 34/34 anonim ***** válasza:

00:49 vagyok.

Miért ne tudnál privát üzenetet küldeni? Rá kell kattintani a válaszom alatt lévő "Privát e-mail a válasz írójának" linkre, és már küldheted is. Ha jól értem, nem él már a mail címed. Megváltoztathatod egy másikra ami él, az "Adatmódosítás" alatt, vagy megírod privátban a fenti módon, hogy milyen címre mehet a válasz, senki nem fogja látni, csak én meg te.

2011. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!