Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden tini meg akar halni?

Minden tini meg akar halni?

Figyelt kérdés
Vagy csak én érzem ilyen roh*adt ritka sz*arnak az életem.
2011. okt. 2. 16:28
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Én is eladó vagyok. Érettségire járok. Jövőre teszem le. Ha leteszem... Én jól tanulok. Tavaly a legjobb voltam. De ezenkívül más örömöm semmi nincs.
2011. okt. 2. 17:00
 12/34 A kérdező kommentje:
Aham.. Mki ezzel küzd akkor, de esetleg nem tudna valaki valami tippet adni? Mit csináljak? Hol találjak párt? Mivel üssem a halálunalmas hétköznapjaim?
2011. okt. 2. 17:02
 13/34 A kérdező kommentje:
Most is itt sirdogáltam mint valami elmehibás.
2011. okt. 2. 17:03
 14/34 anonim ***** válasza:

16:56 vagyok.

És hányszor gondolkoztam már rajta, hogy miért a jó emberek halnak meg. Én itt vagyok, semmi elképzelésem az életről, semmit nem tudok kezdeni magammal, amit csinálnék azt nem csinálhatom mert nem vagyok rá alkalmas. Már évekkel ezelőtt összedőlt az életem...

Rengeteg ártatlan fiatal, életcélokkal teli ember hal meg közlekedési balesetben, és egyéb dolgok folyománya által. Én aki meg egy nagy 0 vagyok, miért nem tudok már megdögölni!?...

2011. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nem erre irányult a kérdés... :( Ne vigyétek el kérlek. Én gyáva lennék valamit is tenni magammal, örülnék, ha ti is gyávák lennétek bántani magatokat. Talán szép az élet, csak várni kell... Vagy tudja a lófa*sz. De ne írjatok ilyeneket, mert ez mégjobban elkeserít.
2011. okt. 2. 17:06
 16/34 anonim ***** válasza:
Velem beszélgethetsz, én meghallgatlak. :)
2011. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Már leírtam... :( hányszor írjam még, hogy borzasztó magányos vagyok??
2011. okt. 2. 17:17
 18/34 anonim ***** válasza:
Úgy értem, beszélgetés. Társalgás. Tudod, a társaságszerzés egyik legáltalánosabb formája. Állítólag jót tesz a magány ellen, bár ki tudja... :)
2011. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

17:04 vagyok.

"Én gyáva lennék valamit is tenni magammal"

Én is, nyugodt lehetsz.:D

Ha a közelben lakunk, és volna kedved ismerkedni, barátkozni, hogy ne légy egyedül, (és én se legyek) várom a válaszod!

2011. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Én nyíregytől 80-90kmre lakom. De nem igazán megy ez a talizós, beszélgetős akármi... Semmit nem tudok magamról beszélni. Unalmas vagyok, semmi olyan dolog nincs, amit megoszthatnék. Bár lenne önbizalmam. Akkor nem érdekelne ez a sok hülyeség. :(
2011. okt. 2. 17:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!