Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ilyen érzésem?

Miért van ilyen érzésem?

Figyelt kérdés

Mostanába mindig rossz érzéseim vannak. Eddig az volt, hogy mindig olyan érzésem volt, hogy valamelyik családtagom meg fog halni vagy valami rossz dolog történik vele. Most pedig úgy érzem, hogy semmit sem érek, és nem szeret senki. Néha a sírás kerülget. Nincs értelme semminek. Úgy érzem, hogy a szüleim se szeretnek. Ez mitől lehet? Olvastam pár könyvbe hogy lehet, hogy a hormonok miatt van, meg hogy ez pubertás korba természetes. Szerintetek miért lehet? És mit tegyek, hogy jobb legyen? 14/L

Előre is köszönöm.


2011. okt. 4. 19:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja igen majd elfelejtettem... Előző vagyok : Én is járok táncolni, és az is fel tud dobni, és leköt :)
2011. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A saját vagy egy közeli hozzátartozód közeli és fájdalmas halálát érzed. Nincs mit tenni, imádkozz, hogy ne te legyél az. Most mindenki le fog hurrogni de emlékezz, én figyelmeztettelek.


Neked is köszönöm a választ. De remélem h ez nem így lesz. :( meg amugy ezt már kb. nyár óra érzem és még nem történt semmi.. szóval remélem h nem is fog.. szerintem csak egyszerűen depis vagyok vagynemtudom..

Feliza és a második válaszoló nektek is nagyon köszönöm a válaszokat.

És amugy Feliza neked mi a véleményed arról h talán valamelyik hozzátartozóm halálát érzem meg? :(

2011. okt. 8. 12:01
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog meghalni senkid, h*lyeség! Azt a választ törölni kéne, még az kell, hogy egy amúgy is szorongó embert ijesztgessen a válaszoló... >:/

Képzeld al, ha minden ember minden szorongása valakinek a halálát jelentené... már nem lenne ember a földön!

Szóval ne izgulj, szó sincs róla, hogy ilyesmit jelentsen.

2011. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Oké.. hát ez szerintem is hülyeség mondjuk egy kicsit megilyesztett de mostmár megnyugtattál. :)köszi :)
2011. okt. 8. 12:56
 15/16 anonim ***** válasza:
Én szóltam...
2011. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Mizu?

Beszéltél szüleiddel?


:)

2011. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!