Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem bírom már sokáig. Elegem...

Nem bírom már sokáig. Elegem van. Nincs semmi örömöm az életben. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem hosszú és bonyolult ez az egész. Ha röviden akarnám leírni a prolémám annyi lenne,hogy : nem szeret senki. A szüleim nagyon furán viselkednek velem. Úgyis mondhatnám.hogy sz@rnak rám,sőt még azt se. Lehet,hogy én vagyok a hülye ,mert akkor javítsatok ki nem az lenne a szülők dolga,hogy megneveljenek? 1Támogassanak és segítseneke? Én meg szótfogadok nekik stb. Bármilyen problémám van mindig valamilyen idiótasággal elküldenek.A másik,hogy nem elég az én saját problémám még a sajátjukat is én oldajam meg. Én elhiszem,hogy rossz nekik mert nincsen túl sok pénz meg stb. de én mit csinálhatnék gyerekként? Amúgy meg erre se akarnak megoldást találni. Simán hagyják,hogy szakadt ruhákba járjak mit sem törődve azzal miken megyek keresztül,mennyien bántanak. Bezzeg minden másra van pénz,aminek semmi értelme.. Tegyük fel elviselem ezeket meghallgatom őket mindig,dE nem csak a szűk családi kör fejezi ki utálatát felém,hanem mindenki más is. Tényleg elvilselhetelen vagyok ,de elég sok dologban igazam van szerintem. Most akkor a család kilőve. Barátkozni egyáltalán nem tudok nincs közös témám senkivel.Pocsék egy érzés.Mindig egyedül vagyok és persze néha ebszélgetnek velem nem vagyok teljene kiközösítve de igazi barátaim sőt még látszat barátaim sincsenek. Jó akkor ugye se család se barát. Mi mástól lehetnék boldog? Ha valamilyen sikerem lenne valamiben vagy tehetségem. Sanos az sincs hiába tanulok órákat egyre csak ronlik az átlagom:S Sportokban béna vagyok. stb. Külsőleg iszonyatosan csúna vagyok nem egy ember mondta még a saját anyám is szégyellt a munaktársa előtt..én is látom.+ van rajtam súlyfelesleg is. Tegyük fel javíthatok vele ruhákkal és sminkkel de a kézügyességem is 0 meg pénzem sincs ilyenekre. Ott tartok ,hogy irigy vagyok mindenkire de nagyon,utálok már mindent, nem érdekel semmi és nagyon rossz érzések vannak bennem, leírhatatlan. Mondhatjátok,hogy kamaszkor de ez amita az eszemet tudom így van. Mit csináljak?16/l
2011. okt. 6. 16:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Bízz abban, hogy változni fogsz, még fiatal vagy. Én is hasonló problémával küzdök, igaz, hogy a külsőmmel nincs gond, de önbizalomhiányos vagyok és alig merek kommunikálni társaságban, de én már így is maradok. Az életemet meg nem is lehet jellemezni sehogy, mert annyiból áll, hogy suli meg itthon.

21/F

2011. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!