Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elfog az "irigység", amikor...

Elfog az "irigység", amikor meglátok egy kisgyereket/babát a szüleivel. Hogy győzhetném ezt le?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Eddig nem nagyon szerettem a kisgyerekeket, de az utóbbi időben (kb. fél év) teljesen odavagyok értük. Ha az utcán meglátok egy babát, vagy éppen totyogó kisgyereket, mindig olyan érzés fog el, hogy de jó lenne, ha én is anya lehetnék. Persze tudom, hogy ez irreális, mert még tanulok, nincs keresetem, stb. De akkor is bennem van ez az érzés, ha ésszel megmagyarázom magamnak, hogy még nekem nem lehet. Mit csináljak? Nem akarom, hogy még évekig bennem legyen ez az irigység....
2011. okt. 7. 14:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a rokonságban olyan kisgyerek, akivel tudnál időnként foglalkozni? (pl. unokatesó, unokatesó gyereke stb...)
2011. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
2,5 éve együtt vagyok a barátommal (ő 24 éves), és szerintem az ő "hatására" jött ki rajtam ez a vágyódás. Benne látom a majdani gyermekem/gyermekeim apját.
2011. okt. 7. 15:16
 13/16 A kérdező kommentje:
A családban nincs kisgyermek. Én vagyok a legfiatalabb:D
2011. okt. 7. 15:17
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem gondolj arra, ami jelenleg fontos az életedben és koncentrálj egy közelebbi terv megvalósításán. Pl. nyelvvizsga, felvételi, vagy bármi. Én az idegen gyerekeket mondjuk nagyon nem szeretem, bár az én családomban van 6 kicsi is, szóval nekem van kivel babáznom ha nagyon elfogna a vágy. Őket persze szeretem. Egyébként én is szeretnék ennek ellenére majd gyereket a barátomtól, már rég együtt vagyunk, de én úgy vagyok vele hogy még nagyon nincs itt az ideje, még más dolgokat szeretnék csinálni előtte. 20L
2011. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
spock78 te bolond vagy :D
2011. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vállalj bébisziter munkát.
2011. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!