Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ennyi hülye ember van?

Tényleg ennyi hülye ember van?

Figyelt kérdés

23éves lány vagyok. Régen sok-sok barátom/barátnőm volt, mindenkivel jól kijöttem (legalábbis én ezt hittem) de mindig én jártam pórul. Volt akivel megszűnt a kapcsolatom, mivel egyre kevesebbszer találkoztunk, de a többi elég érdekesen ért véget.

1. Barátnőm úgy állított be egy nyaralást, hogy senki nem akarja, hogy menjek nyaralni, csak ő..később kiderült hogy pont ő az egyetlen, aki nem akarja, hogy én is menjek velük, mert ha ő "b*szni" akar, nem akarja, hogy én is ott legyek, egy házba vele.. (ezt nemértettem, mindegy nem kerestem többet, mert ő is tojt rá, hogy most mivan)

2. Tipikus sértődékenység.. épp görcsöltem fájt a fejem is, és a névnapomat ünnepeltük volna. Tali előtt 2 órával szóltam, hogy ne haragudjanak, de nemtudok menni, mivel nagyon rosszul érzem magam..ezen úgy besértődtek, hogy többet nem kerestek mert én "sose megyek sehova" ..

3.volt 2 barátnőm, általam ismerték meg egymást..aztán összevesztem az egyikkel, és a másik meg az ő oldalára állt, és közölték hogy ne keressem őket többet.

4. Meg volt most egy bnőm.. annak a pasija teljesen rám volt kattanva, de én mindig mondtam neki, hogy de ne engem zargass, mert nem én vagyok a barátnőd.. Meg mindig küldtem a barátnőjéhez, hogy engem hagyjon békén.. erre másnap ez a csaj nekem állt, hogy én hogy rámásztam a pasijára, mert látta, hogy mindig mentem ölelni, stb.. Pedig a pasija még mondta nekem hogy majd beszélni akar velem stb.. én meg lekoptattam mindig, és mégis a pasit megtartotta, engem meg jól lecseszett ez a "bnőm" és elhordott mindenféle r*bancnak, holott én 23éves létemre 2 pasival feküdtem le, ő meg kb. 2hetente másik pasival megy el szobára..ráadásul ennek kevesebb mint a fele a barátja.. van olyan, akit csak úgy egy buliba összeszed és egyből kupakolnak..


Most én vagyok tényleg ennyire köcsög mindenkivel, vagy csak sajnos ilyen nyomorék emberekkel vagyok körülvéve??:S

Mert én már nem tudom..:/


2011. okt. 8. 20:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
23 évesen az ember már túl van ezen a szinten. kb. 10 éve
2011. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól még okozhat neki egy törést, mert lehet régen jó volt az összes barátsága és most meg kezd kiábrándulni belőle , hogy nem érti az egészet, miért történik ez vele.

23 évesen is lehetnek ezek gondok és főleg azért, mert legalább 1 őszinte barátságnak kéne lennie az embernek ebben a korban.

De ha már nincs, akkor nem csodálom ha így érez a kérdező.

2011. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Jó is lenne, ha 13 éves lennék:D Akkor azthiszem, az volt a legnagyobb problémám, hogy kijött egy pattanás rajtam, meg milyen ruhát vegyek fel a Suli-buliba:D Most meg próbálj megélni minimálbérből..:/

Azért sem értem, hogy kiben van a hiba, mert mindenhol csak azt látom hogy mindenki jóban van mindenkivel, örök barátságok, csak nálam nem. Akármilyen társaságban próbálkozok, sehol nem tudok megmaradni:S

A 2 legjobb barátom pedig kiment külföldre, így nélkülük elég nehéz normális barátokat találni..

2011. okt. 8. 20:59
 14/24 anonim ***** válasza:
75%

kérdező:

lehet hogy én is szerencsétlen vagyok, de nagyon sok hülye emberrel találkoztam már.

lehet hogy benned is volt valami ami nem tetszett nekik, de amiket leírtál az tényleg hülyeség. jó eleve nem csoda hogy lányokról van szó, mesterek a sz.kavarásban.


én gyakorlatilag oda jutottam hogy utálom az embereket, és annak örülök ha békén hagynak a hülyeségeikkel. mindenkiről kiderül hogy hülye, csak időt kell adni hogy bebizonyítsa, a barátságok is csak ideigóráig tartanak, aztán kiderül hogy nem is úgy volt ahogy képzeltétek.

de szerintem ez az egész társadalomszínjáték abnormális, hogy mindenkivel el akarjuk hitetni hogy mindenkivel jóban vagyunk, 100 barátunk van és minden héten megtaláljuk az igazit. csak drámázni szeretnek.

és igen általában azok ribancoznak akik maguk a ribancok

2011. okt. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
40%

20:30

ezt pont a hülyék szokták visszhangozni


20:39

ellenben nagyon felnőtt dolog unalomból belekötni valakibe


komolyan nem értem az ilyen idiótákat, mint a fajtád, hogy mi örömüket lelik abban hogy random emberekbe 2-3 sor alapján belekötnek. talán magadra ismertél.

de mivel ismerem a fajtád, érvelést nem várok tőled, csak köpködést


20:43

igen, jobb is hogy az ilyenek kiderülnek, ezért nem szabad bízni a barátokban sem. habár akkor lehet hogy gyakorlatilag nincs barátság.


20:49

szerintem is ez a helyzet

elvégre a helikoptereknek könnyű okoskodni a helikopterekről. van olyan mondás is hogy bagoly mondja verébnek, de ugye minden mondás csak akkor igaz ha tetszik nekünk :) ennyit a közhelyekről


20:50

azzal egyetértek, hogy óvatosabbnak kellene lennie, csak ha egy olyan városban vagy faluban nősz fel, ahol nincs nagy választék az amúgy sem művelt emberek közt, akkor nincs mit tenni, meg az alap bizalom ott van az emberek felé, amit belédneveltek tévesen.

nem az ő hibája, de az ő kárára megy. mint ahogy a hülyék sem saját hülyeségük okozóik, de attól még bosszantóak.

szerintem valami ilyen lehet a helyzet

de ugye ha téged piszkálna mindenki akkor nem te lenél a hibás, csak ha másnak kell tanácsot adni. :) mert ilyen alapon aztán jogos volt a holokauszt, meg a boszorkányégetés is, csak én valahogy másképp látom: a hülyék vannak többségben. de ez olyan kérdés, aminek a felfogásához összetett gondolkodás kell, amire valószínűleg nem vagy képes/hajlandó, ezt bizonyítja a véleményed is. ezt nem sértésnek mondom de úgyis annak veszed.


20:53

szerintem meg inkább a te kapcsolataidról árulkodik a véleményed.


20:56

nem mindenki születik gerinctelennek


20:59

ne foglalkozz velük, nem értik, érzelmileg gyerekek hozzá. persze 1 valószínűleg vagy gazdagok, vagy 2 nagyon igénytelenek, vagy 3 apuci mindent a fenekük alá tol, így nem is csoda hogy nem tudnak felfogni egzisztenciális problémákat, mint megélhetés, kapcsolatok, erkölcs...


ha akarsz megkereshetsz egy beszélgetésre. szerintem keress új barátokat, és legyél sokkal óvatosabb. persze ha kisvárosban élsz, akkor nincs sok lehetőséged, mert a pénz kajára kell nem utazgatásra. elköltözni meg gondlom megint pénz.

hidd el jópáran vannak ebben a helyzetben, én egy közelgő gazdasági-társadalmi összeomlást jósolok. ebben az országban nem lehet élni, hallottam olyat is hogy valaki 42E ftból él, miközben csak a rezsi annyi, és akkor miből lesz étel, albérlet, közlekedés... ez még el is menne ha lenne valaki akiben lehetne bízni, de barátságok sincsenek már. szóval abszolút megértem hogy kiakadtál.


ha én mondom azt hogy hülyék az emberek, akkor is jön a szokásos autópálya meg beképzeltvagy dolog, de érvelni egy se tud. olyan érzés mint egy sötét barlangba kiabálni, ami nem is visszhangzik.

2011. okt. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó, most tényleg, szerinted, ha minden barátnője elhagyja, akkor azok a szemetek, nem ő? Talán ha kicsit változtatna magán, lehet megmaradnának mellette az emberek, de amíg nem jön rá, hogy mi az oka és mindenkit lehülyéz, addig a későbbiekben megismert emberek is el fognak tűnni tőle.
2011. okt. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 life is beautiful ***** válasza:

kérdező. sajnos ez azért van mert a legtöbb ember magával van elfoglalva, ha egy kicsivel is többet törődsz a téged körülvevő emberekkel ,rövid-távon jóba lesztek, de a továbbiakban rájönnek ,hogy veled nem is olyan jó hülyülni..és sz.rnak a fejedre:\


07:56. lehet hogy benne van a hiba ,hiszen több emberről van szó ,nem csak egyről aki otthagyta.. de én úgy gondolom hogy ahogy megindokoltad a kapcsolataid szétmenésének az okét ,nem feltétlen állíthatjuk ,hogy te vagy a hibás..


az emberek már csak ilyenek.a többség NEM VÁGYIK KOMOLY BARÁTSÁGOKRA..

szerintem olyan nincs is hogy barátok, vannak a haverok és egy igaz barát akivel sok mindent megbeszélhetsz. ha még nem találtál lányok közül, keress pasit..drukkolok neked:)

18f

2011. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Egyébként nem mindenkivel rossz a kapcsolatom. Van egy barátnőm, vele általános korunk óta jóban vagyunk, tényleg ő az, akivel mindent megosztok, és ez fordítva is igaz. Csak augusztustól új munkahelye lett, sajnos külföldön, így csak félévente tud hazajárni..

Aztán a másik barátnőm kiköltözött Angliába a barátjával. Velük voltam albérletben is, és egyszer nem vesztünk össze 2 év alatt:) Mindent meg tudtunk beszélni, ott nem volt féltékenykedés..

Sajnos a többi "barátnőm"-től még rendes magyarázatot sem kaptam, hogy mi bajuk lett hirtelen. Mivel ismerem a szüleiket is, okkal feltételezem, hogy fiatal korukban elkényeztették őket, és ha valami nem úgy alakul, ahogy szeretnék, már hisztiznek. De ahogy tartja a mondás: "Jön még kutyára kamion"..

Csak azért jó lett volna valakivel néha beszélgetni..de majd biztosan lesznek új barátaim, csak most egy kicsit kiakadtam, hogy sorban szakadtak meg a barátságok:(

2011. okt. 9. 12:36
 19/24 anonim ***** válasza:
38%

07:30vagyok


07:56

hadd magyarázzam el másképp: ha mindenki moslékot eszik eszik a vályúból, de te nem, akkor te vagy a beteg, a rossz, a hibás, ugye?


12:10

ez legalább értelmes hozzászólás. én is csak ezt tudom ajánlani, fiúk közt kevésbé szokás a rosalindából kölcsönzött ármánykodás meg veszekedés

2011. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ok, akkor én is másképp magyarázom, ok a kérdezőnek vannak még barátai, de akinek nincsenek, ne magyarázd már, hogy mindenki hülye és biztos azért kerülik, mert olyan jó fej és okos. Annak oka van, ha megszakítják vele a kapcsolatot, és nem egy társaság, hanem különböző emberek.
2011. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!