Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MIT CSINÁLJAK? Megőrültem.

MIT CSINÁLJAK? Megőrültem.

Figyelt kérdés
Nincs semmi kitartásom az életbe semmilyen téren,semmi se érdekel,semmi se megy és hülye is vagyok..enek a tetejbe senki se szeret. Elegem van
2011. okt. 12. 16:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Te nem vagy depressziós?
2011. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ismerkedj emberekkel, akik majd megváltoztatnak. például velem is beszélgethetsz, de én sem vagyok normális. nekem van érdeklődésem meg céljaim, de elég kilátástalannak tűnik, azt hiszem ez kb minden 2. emberre igaz ebben az országban.


pénzed gondlom nincs, akkor már rég meg lenne oldva minden probléma


a depesszió egy testi betegség, nem sikertelenség.

2011. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
jó kérdés ez a depresszió dolog..nem tudom mi van velem,de biztos vmilyen ,,betegség" ingadozik a hangulatom állandóan:S percről percre más..úgy érzem benne vagyok egy burokban,ami kínoz engem és nem tudok belőle kimászni
2011. okt. 13. 21:43
 14/16 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, ne hagyd hogy belédmagyarázzák. a szomorúság nem betegség, hanem természetes dolog, ha ilyen életed van. azt kell megváltoztatnod, azon 1 agyturkász sem segít.


mellesleg a depressziót csak akkor lehet megállapítani ha nincsenek problémáid mégis rossz a kedved.


én felajánlottam hogy beszélgetek veled, de ha nem keresel meg, nem tudok mit tenni

2011. okt. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 acelsziv ***** válasza:
Gondold át az életed és tűzz ki célokat. Fogalmazd meg azt is, miért akarod azt a bizonyos célt. Ha ez megvan, indulj el a cél felé. Ne a problémáidat nézd, hanem koncentrálj a célodra. Ja, és ha Bp -i vagy, talán többet is tudok segíteni
2012. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Karaokizz! De ezt most halál komolyan írtam! :D :D Ha nem tudsz énekelni, akkor jót tudsz röhögni magadon, ha meg tudsz akkor meg nagyon jó csinálni! :D :D
2013. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!