Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik akartok/akartatok lenni...

Mik akartok/akartatok lenni gyerekkorotokban? és sikerült? Milyen céljaitok vannak az életben? és hogy valósítanátok meg őket? Számotokra mit jelent, ha valaki sikeres?

Figyelt kérdés

csak úgy kiváncsiságból :D


13l


2011. okt. 16. 12:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
95%
Bolti eladó akartam lenni, mert azt hittem, akkor majd mindent megehetek a boltban, amit csak szeretnék:D Aztán akartam lenni rendőr, légtornász és pszichológus is. Jelenleg úgy néz ki, fordító leszek. Úgy érzem, jól döntöttem.
2011. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
95%

Építész akarta lenni, és az is lettem. :)


Számomra a siker azt jelenti, hogy minden nap szívesen dolgozol, elismerik a teljesítményed, és a munka nem robot, hanem izgalmas kihívás.

2011. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt konkrét elképzelésem erről gyerekkoromban, de világ életembe vonzottak a fegyveres szervek, de azt nem gondoltam volna hogy fel is szerelek. Körülbelül konkrét jövőkép fél éve alakult ki bennem, nem sok ideje, de mindent megteszek, hogy valóra váltsam. Tiszt szeretnék lenni a nemzetbiztonságnál. Most 19 vagyok, még csak őrmester, sima érettségivel, egy másik szervnél, de idén újra leteszem az érettségit pár tárgyból, hogy felvegyenek a Nemzetvédelmi egyetemre :) és persze a mostani szervnél ahol vagyok, mindent megteszek hogy jól végezzem a szolgálatot és fizikálisan is toppon legyek. Szóval sok gyerek szeretne "titkos ügynök", "kommandós" stb lenni gyerekkorában, hát nekem kinőtte ez az álom magát :)


19/F

2011. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Színésznő akartam lenni, félig sikerült. A színész II. képesítést már megszereztem, játszottam vidéki színházban, most csinálom a Színész I. fokozatot, és remélem, utána Pesten is komolyan vesznek majd. Persze nem akarok celeb, meg filmszínész lenni, engem csak a színház érdekel, maximum kisebb szerepek komolyabb filmekben, drámában vagy ilyesmiben.

21L

2011. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Én sok minden szerettem volna lenni: pék, állatorvos, gyerekorvos.

Középsuliba már inkább védőnő akartam lenni vagy gyerekgondozó bölcsibe.

A legutolsó sikerült. De mást is kipróbálnék még az életbe.

2011. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
100%
Színésznő akartam lenni, kontroller lettem. :)
2011. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
100%
Pici korom óta pszichológus akarok lenni, mindent megteszek ezügyben, remélem felvesznek az egyetemre, utolsó éves vagyok. Ha mégsem megyek történésznek, szakosodok régésznek, az ilyen kutatómunkák is érdekelnek.
2011. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
100%

Ügyvéd akartam lenni, és az is lettem. Elég rögös út vezetett ide, nagyon sokat kellett tanulnom, meg dolgoznom, de végül sikerült, és megérte. Én általában nem az az utat választom, mint az átlag, egyetem után is elég "különleges" munkahelyre kerültem, de utólag bebizonyosodott, hogy jól döntöttem.

Azt tudom javasolni, hogy ha valamit nagyon szeretnél, akkor dolgozz érte kitartóan (sokszor kemény lesz, elveszted a lelkesedésedet, kitartásodat), ne add fel, ha épp nem úgy jönnek össze a dolgok, ahogy szeretnéd. A kudarcok is benne vannak a pakliban. Tegyél érte, hogy megvalósítsd a terveidet, légy következetes, és akkor biztos sikerülni fog.

2011. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Politikus akartam lenni és könyvtáros is. Ők voltak ugyanis a példaképeim.

Mindkettő sikerült. Aztán rájöttem, hogy egyik sem arról szól valójában, mint amit én elképzeltem.


Így odahagytam mindkettőt és most gazdálkodó vagyok. Ezt soha nem gondoltam volna magamról (vagy maximumm rémálmomban)...de lubickolok ebben a közegben. Úgy élvezem, mint még soha semmit. :)

2011. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
100%
Ovodás korom óta taníto szerettem volna lenni,tobbi szakma csak pillanatnyi volt,hat jelenleg utolso eves vagyok a tanárképzőn,és mindenki azt mondja hogy született tanar vagyok :-) 22 /l
2011. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!