Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik akartok/akartatok lenni...

Mik akartok/akartatok lenni gyerekkorotokban? és sikerült? Milyen céljaitok vannak az életben? és hogy valósítanátok meg őket? Számotokra mit jelent, ha valaki sikeres?

Figyelt kérdés

csak úgy kiváncsiságból :D


13l


2011. okt. 16. 12:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
én orvos akartam lenni (sebész vagy állatorvos). végül pénzügyi-számviteli ügyintéző lettem, de nem a szakmámban dolgozom. De nem is bánom. A célom jelenleg egy szép esküvőt megrendezni, utána lakás és gyerek. magyarul család alapítás a párommal.
2011. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 ava87 ***** válasza:
100%

Csillagász akartam lenni :) Nem tudom, ez hogy jött, semmi érzékem nincs a reál tárgyakhoz.

Egy időben állatorvos is akartam lenni, meg tanár, riporter, fogorvos is.

Hát ezek közül egyik sem lettem :) Most egyetemre járok, és szociális munkás leszek.

2011. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
A kinológusok azok a szakemberek, akik a kutyafélék fejlődéstörténetével, a kutyafajták kialakulásával foglalkoznak. Emellett értenek a kutya anatómiájához is, mely elengedhetetlen része egy kutyafajta standardjának. Egy standardban nem csak a kutya felépítése, hanem vérmérséklete, használhatósága is le van írva. A kinológia fontos eleme még a viselkedés (etológia), a kutyafajták örökletes képességei (például a pásztorkutyák terelőösztöne) és betegségei is. A kinológus ért a kutyatenyésztéshez, ami magába foglalja például több színváltozatú fajta keresztezésének lehetőségeit.
2011. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
orvos akartam lenni kiskorom óta, volt orvosi játékkészletem, a babáimat mindig gyógyítottam, most az orvosin vagyok
2011. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Úú, az én válaszom csak 88%-os, ez a kérdés nem szubjektív véleményekre kíváncsi?:) Valaki féltékeny, aki nem én vagyok.
2011. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
én mindenkit felpontoztam szal....
2011. okt. 17. 18:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!