Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Húsvét van, de én mára se...

Húsvét van, de én mára se szüntetem fel, de mégis elcsábultam nagyon rossz emiatt? Esetleg ha holnaptól léböjtöt tartok helyrehozhatom?

Figyelt kérdés

reggeli 1db abonett szerűséges kenyér, 1 szelet sonka, 1főtt tojás 2 főtt tojásfehérje, mustár ecetes torma

ebéd: ez a gáz

1 tál cékla, 1 nagy szelet párolt csirkemell és egy egész nagy mélytányér párolt zöldborsó-srépa-kukorica (franciasalátának akartuk csinálni csak hát ez lett belőle, borsó, kukorica ez nagyon rossz tudom

uzsira meg ettem 1 narancsot 1 almát

166cm 45 kilos vagyok

persze este edzés keményen


2011. ápr. 24. 15:14
1 2
 1/17 anonim válasza:
egy szót mondok, nem többet. anorexia
2011. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
ezt most komolyan kérdezed?
2011. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
terajtad csonton és bőrön kívül van még valami?
2011. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én értelek. Ez nem rossz, arra számítottam, h süteményt ettél esetleg vagy mondjuk egy adag sült krumplit v. ilyenek.

A reggeli jó, bár az abonettből akár kettőt is megehetsz.

Az ebéd is jó, nincs vele semmi baj, csak nehéz lesz megemészteni picit a sok zöldséget egyszerre.

Az uzsonna is jó, de vacsora idején azért ha ajánlhatom egyél v. igyál valami tejterméket, mert az jó még fogyókúrázóknak is.

Ez egyáltalán nem rossz! Fogyáshoz jó. De ha eléred a kívánatos súlyt azért egyél többet.

2011. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Holnap egyél rendesen: sonka,kolbász,tojás. Ebédre pedig húsleves,sült tarja,vagy töltöttkáposzta.

Ha így folytatod,akkor kórházban kötsz ki vagy meg is halhatsz.

2011. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Úristen! Te hülye vagy! (Bocsánat, de ezt nem sok emberre mondom)
2011. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem a válaszom ugyanaz, mint a 15:22-esnek..
2011. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy ez csak provokáció! Ha tíz kilóval több lennél, akkor is bőven vékony lennél, bár akkor még lenne, aki bele tudna kötni, hogy lehet, hogy rosszul oszlik el a súly.. de így?? Egyébként sem értem, mi bajod az ebéddel, csirkemell és párolt zöldség - azt hittem, megettél egy fél disznót vagy valami.
2011. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat

hát én tényleg úgy gondolom hogy ez nagyon

egy nagy mélytányér volt és főleg borsó meg kukorica:S

lehet hogy egy kicsit tényleg kezdek belebolondulni

sütit egy darabot se ettem pedig mind a kedvenceim de nem bírnám lenyelni csak az lenne előttem hogy liszt meg cukor=hízás

2011. ápr. 24. 16:16
 10/17 anonim ***** válasza:
Pedig, ha ez tényleg így van, akkor sürgősen kezdj el enni, mert amiket látsz itt-ott kidudorodni, azok a csontjaid, és nagyon csúnya vége lesz.
2011. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!