Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért utálom ennyire a rasszist...

Mért utálom ennyire a rasszistákat?

Figyelt kérdés
az van hogy én félcigány vagyok és engem is nagyon sokat piszkálnak ezzel. de mikor meghallom hogy valaki hogy isteníti hitlert akkor annyira mérges leszel és dühös. jó.. nekem is vannak rasszista barátaim akik tudják hogy cigány vagyok de azért mégis szeretnek . és mikor valakivel elkezdek erről veszekedni akkor én mindig azon gondolkozok hogy itt magyarországon szerintem a börtönökbe azért 50-60%-a magyar nem cigány és mégis jajj a lopós cigány . és herótot kapok azoktól az emberektől akik engem "vaslopócigány"-oznak le mikor ők azok... és van egy 17 éves haverom akit gyomorszájba rúhott egy cigány. mindenkinek úgy adta elő hogy ő csak az áldozat volt. én találkoztam azzal a cigányal és kiderült hogy a haverom oda szólt neki hogy "mivan cigány mész vasat lopni?" és akkor odament az a cigány akinek szólt hogy álítson magán ő tovább oltogatta és akkor rúgta gyomorszájba. 14/L
2011. okt. 26. 19:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
11%
a vér nem válik vízzé....
2011. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
És kutyából nem lesz szalonna? Szerintem csak akarni kell. Egyébként én sem szeretem a rasszista emberek többségét, mert ostobák. Persze vannak kivételek, de ahogy szerintük a cigányok rablók, tolvajok, bűnözők, úgy szerintem a rasszisták nagy része hülye. Egyébként nekem is vannak előítéleteim, bennem is van a rasszizmusból, csak én vagyok annyira értelmes, hogy nem utálkozok ilyen mondvacsinált okkal.
2011. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
29%
Kedvesem! Az én párom börtönigazgatóként dolgozik..Magyarország összes börtönébe vagy ismerőse van,vagy járt már ott,sőt egyszer 2× én is voltam börtönlátogatáson(mikor a családot be lehet vinni).Remélem tudod,hogy jó nagy baromságot írtál,mer a börtönök 80-83%ban ténylegesen cigányok vannak benn. Mielőtt istenítenéd a fajtádat,csak úgy megsúgom,hogy a párom olvasni,írni tanítja őket benn(18-60 éves embereket)..mer analfabéta az összes. A többiről meg csak annyit,hogy nem szeretnék semmit sem írni a fajtádról akárhány éves vagy,mer csak a rasszistázás lenne.
2011. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
8%

Utálod a rasszistákat, de ezzel egyböl te is rasszista lettél, mert a rasszista fajt utálod :)


Egyébként engem hidegen hagy egy cigány véleménye... Ha tudom kerüllek titeket...


17/L

2011. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
94%
A rasszista az nem egy faj drága. Illetve pont annyira faj, mint a fideszes, meg a szőkehajú, meg azok akik szeretik a répát.
2011. nov. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Látom a szarkazmus nem esett le :)


Ha te utálsz egy bizonyos embertípust, azt már nyugodtan lehet rasszizmusnak hívni... Hiszen a cigányok is mindenre rámondják, hogy rasszista :)

2011. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 manchester10 ***** válasza:
Van facebookod?:) Megszeretnélek ismerni!!
2012. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
cigányok hisz ti is faji alapon veritek a magyarokat, oda nem jönnek a liberálisok hisz egyenjogúság stb.
2013. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!