Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért utálom ennyire a rasszist...

Mért utálom ennyire a rasszistákat?

Figyelt kérdés
az van hogy én félcigány vagyok és engem is nagyon sokat piszkálnak ezzel. de mikor meghallom hogy valaki hogy isteníti hitlert akkor annyira mérges leszel és dühös. jó.. nekem is vannak rasszista barátaim akik tudják hogy cigány vagyok de azért mégis szeretnek . és mikor valakivel elkezdek erről veszekedni akkor én mindig azon gondolkozok hogy itt magyarországon szerintem a börtönökbe azért 50-60%-a magyar nem cigány és mégis jajj a lopós cigány . és herótot kapok azoktól az emberektől akik engem "vaslopócigány"-oznak le mikor ők azok... és van egy 17 éves haverom akit gyomorszájba rúhott egy cigány. mindenkinek úgy adta elő hogy ő csak az áldozat volt. én találkoztam azzal a cigányal és kiderült hogy a haverom oda szólt neki hogy "mivan cigány mész vasat lopni?" és akkor odament az a cigány akinek szólt hogy álítson magán ő tovább oltogatta és akkor rúgta gyomorszájba. 14/L
2011. okt. 26. 19:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
6%
Te nem voltál még börtönben ,hidd el ott sokkal több czigány van mint fehér...és útálom öket tisztelet 1-2 ember aki szocializált. De amúgy büdös rektes kulaházi mind 90% genetikai hulladék..
2011. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
21%
Ugyanolyan rasszista vagy, csak te a cigányokhoz húzol.
2011. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
én a baráti köröm és az ismeretségi körömből sem ismerek olyan cigányt aki ok nélkül bántana bárkit. van 1 ilyen nagyon durva ismerősöm akitől tényleg az egész város fél és velem a legkedvesebb :) de tényleg szóval így mindig megvéd meg minden és 5 éves idősebb
2011. okt. 26. 19:29
 14/28 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért utálod a rasszistákat, mert egyrészt önelfogadási gondjaid vannak - a félroma lét miatt -, másrészt pedig félsz a rasszistáktól (és nem mondom, hogy ez néha nem jogos félelem). A félelem sokszor fordul át haraggá, vagy gyűlöletté, mert amitől vagy akitől az ember fél, azt sokszor szeretné magától távol tartani, minél távolabb (hogy ne kelljen többé félnie tőle).


A rossz tapasztalatok, az ostoba előítéletek ellen nehéz tenni, és azok nagyon meg tudják keseríteni egy ember életét, de gondolj mindig arra, hogy nagyon sok olyan magyar ember is él, aki más, aki elfogadó, és nem ítélkező. Erre gondolj, ne a rossz dolgokra.

2011. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
19:30 tök igazad van én most így őszintén félek tőlük. főleg mikor iylen boxerral meg viperával sétálgatnak én kajak ott szoktam majdnem sírva fakadni hogy úristen most engem fognak megverni?!
2011. okt. 26. 19:32
 16/28 anonim ***** válasza:
21%

"én a baráti köröm és az ismeretségi körömből sem ismerek olyan cigányt aki ok nélkül bántana bárkit. van 1 ilyen nagyon durva ismerősöm akitől tényleg az egész város fél és velem a legkedvesebb"


Ez elég ellentmondásosra sikeredett. Az egész város fél tőle, tehát már biztosan bántott másokat ok nélkül. Veled meg persze, hogy kedves, hiszen te is testvír vagy.

2011. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ha normálisan viselkedsz, és nincs semmi rajtad, ami miatt kiszúrnának maguknak, akkor nem lesz gáz... Ezt most leírom, és nem gyűlölködésből... Nekem a "cigányról" az a kép él, mikor aranyszállal varrott cicanaciban belibben, magassarkúban, arany fülbevaló, derékig érő fekete haj, arany kabát... Nincs ezzel semmi baj, csak nekem ez a kép ugrik be erről a szóról... De ha nincs rajtad hat kiló arany, meg stb, nincs semmi olyan, ami miatt kitűnsz a többiek közül, akkor nem lesz semmi gáz... Mondjuk az sem baj, ha valaki olyan, amit leírtam, hiszen ez is egy stílus, amit lehet követni...
2011. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
még véresre senkit nem vert meg! és még úgy sose vert meg senkit hogy kórházba kellet menie. de olyan aki a barátait mindennél jobban szereti .
2011. okt. 26. 19:38
 19/28 A kérdező kommentje:
kreol színű a böröm és fekete göndör haj zöld szem :)
2011. okt. 26. 19:39
 20/28 anonim ***** válasza:

Megértem az érzéseidet. De gondolj csak a kutyákra! ha érzi egy kutya, hogy nagyon fész tőle, azonnal támad.


Ne félj hát tőlük.


Elárulom neked, hogy akik boxerrel és viperával, bőrbakancsban és fekete szögecses stb. hacukákban járnak, azok belül általában nagyon, de nagyon gyáva, gyönge, félős, és besz..ri emberek. Csakis akkor nagy a szájuk, amikor csürhébe verődnek.


Mindig van védelem. Van rendőrség, vannak segítőkész emberek. Ha nagyon félsz, írtakozz be önvédelmi tanfolyamra, vagy kezd el valamelyik harcművészettel foglalkozni.


És olvass minél többet! Vannak olyan könyvek, amelyek laikusoknak készülnek, önfejlesztő könyvek, önmegismerést szolgáló könyvek. Akár könyvesboltost, akár könyvtárost, akár antikváriust kérdezel, biztosan mind segíteni fog neked. Az előbbi is - fizikai tréning - és az utóbbi is - a mentális - mind arra jók, hogy az önbizalmadat megerősítsék.


Az a lényeg, hogy a félelem ne uralhasson téged - azaz, hogy félelmedben ne válj sem áldoztattá, sem pedig olyanná, mint akiktől félsz (azaz ne azonosulj velük, és ne kezdj utálni, gyűlölni valakit, csak mert más, mint a megszokott).


Jó fej kis emberke vagy, én úgy látom. Bízom benned, és biztos vagyok benne, hogy jó emberré fejlődsz. Minden jót!

2011. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!