Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges, hogy valamilyen...

Lehetséges, hogy valamilyen "természetfeletti" képességem van?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem,hogy megérzem az embereken,hogy milyen hangulatban vannak még akkoris,amikor nem látszanak rajtuk pillanatnyi érzéseik és úgymond "átveszem" vagy "átérzem" ugyanazt. Pl.: Ma érettségi van az iskolánkban és hirtelen ok nélkül óra végén és a szünetben elkezdtem remegni ,kiszáradt a szám és ideges lettem,mintha pánikrohamom lenne, pedig én nem is érettségizem! Sokszor megérzem a körülöttem lévő pillanatyni hangulatot és van úgy,hogy ez rám is átragad ,mint az előbbi példámban is de ez szerencsére ritkábban fordul elő. Ez valami különös képesség vagy csak jó emberismerő/ megfigyelő lennék?
2009. máj. 7. 17:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hasonló élményem.8 éve ismerem a legjobb barátnőmet.Kicsit türelmetlen,hirtelen haragú,hangulat ember.1 nappal ezelőtt lyukas óránk volt.Éreztem hogy valami nincs rendben,hogy valami rossz fog történni.Kimentem szólni egy tanárnak,hogy valami nem stimmel a barátnőmmel.Mire visszaértünk a földön feküdt,sírt,fuldokolt és rángatózott.Nem tudjuk pontosan mi történt,azt mondta úgy érezte hogy ő most azonnal meg fog halni.Ennek a "rohamnak" az oka az volt hogy abban a pillanatban amikor kimentem,felhívta őt az egyik osztálytársunk,hogy az a fiú akibe már nagyon rég óta bele van zúgva,a másik közeli barátnőnket nézte ki magának.A barátnőm már hónapok óta ettől retteg és most bekövetkezett.Nem tudtam pontosan hogy erről van szó,csak éreztem hogy valami rémes dolog fog vele történni pillanatokon belül,és történt is.
2009. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!