Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért vagyok szürke kisegér?...

Mért vagyok szürke kisegér? Mit tehetnék, hogy ne legyek az?

Figyelt kérdés

kissé csendes lány vagyok, nem tudom érdekes sztoriként elmesélni az embereknek az életem jelentéktelen eseményeit, nem vagyok közvetlen, aki bárkihez oda tud menni felszínesen trécselni, vihogni, nem tudok kezdeményezi, bár szeretnék barátokat, de nem tudom átadni magam (hogy is mondjam, nem tudom, mit mondhatnék, mit adhatnék magamból). Volt, hogy megpóbáltam csakazértis beszélgetni, de abból meg az lett,hogy a semmiről beszélek ódákat, és ezt úgy, hogy az én esetemben ez az embereknek fel is tűnik, és akkor meg ezért zavarja őket a puszta létem is. Az erőltetettség tényleg visszataszító, de mit tegyek? (azon kívül, hogy ne sajnáltassam itt magam)=]

Elég tesze-tosza, kis határozatlanka vagyok, sőt még rohadtnaív is, (hogy a konfliktuskerülésről már ne is beszéljek), gyakran elbambulok, álmodozom,nem veszem észre, mi történik körülöttem. Ebből gyakran származnak ciki helyzetek, amikor félreértek valamit, és hülyén válaszolok (nem tanároknak, osztálytársaknak) Így az osztályból gyakorlatilag mindenki cökkent értelműnek néz, sokan így is kezelnek. Van egy-két ember, akivel szoktam beszélni, de igazi jó barátaim nem igazán vannak. Szeretek értelmes témákról vitatkozni, szeretnék intelligens, határozott nő lenni, akinek mindenről van véleménye, bármiről lehet vele beszélni, és tud önmagáról is érdekesen mesélni.

15/L


2011. nov. 6. 20:44
 1/10 anonim válasza:
17%
szólj Harry Potternek ő rózsaszín patkánnyá is tud változtatni...
2011. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy szürke kisegér, csak a megfelelő emberek kellenek melléd! én is tök idióta meg unalmas vagyok a legtöbb ember szemében, de van pár ember akikkel meg annyit tudunk röhögni és szórakozni, hogy nem is kell más


de olvass sokat, tájékozódj a dolgokról, ülj be sokat könyvtárba stb

2011. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jé, van egy ikertestvérem? :D

Egyébként nem szürke vagy, csak igényled a megfelelő társaságot. Amit sajna nem kapsz minden sarkon.

2011. nov. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1, nem, köszi, nem szeretem a rózsaszínt, és patkány se szívesen lennék. Az már így is sok van, és én egyéniség szeretnék lenni...

2, néhány ilyen ember nekem is kéne.

3, tudsz olyan sarkot, ahol kapok? =]

Mér, ikertesó, te is pont így vagy, mint én?

2011. nov. 7. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Kábé... csak a 15/L része nem stimmel :P
2011. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én is hasonló beállítottságú személy vagyok mint te bár én határozott vagyok meg eléggé visszahúzódó...gyakran kerülök kínos helyzetekbe de már megszoktam:D A kérdésedre válaszolva nem tudom miért vagy "szürke egér" de miért akarsz más lenni? "Ha más lennél az már nem te lennél"

mindenesetre sztem próbálj új barátokra szert tenni próbálj magadra kicsit jobban odafigyelni most más ötletem nem nagyon van de ha gondolod beszélgethetünk erről bővebben addig is gyakorlod az "jelentéktelen események előadását" (nem rosszra gondolni!)

17

2011. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetbe voltam középsuliba.Mikor leérettségiztem akkor kezdtem megváltozni.Szerintem középsuliba gyakori az ilyen sorból való ,,kilógás".Ott általános dolgokat tanulnak meg stb.Még sokat változhatsz.A konfliktuskezelési technikáid még fejlődhetnek.Nálam is fokozatosan alakult.32 éves vagyok és teljesen más mint középsuliba szóval elég nagy fordulatot változtam.
2011. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pff... mintha én írtam volna, csak a kor nem stimmel :(
2012. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert mennyi a kor? :O
2012. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
azóta van valamilyen fejlemény kérdező?:)
2013. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!