Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon kicsesztem haverommal...

Nagyon kicsesztem haverommal és most rettegek tőle. Szted?

Figyelt kérdés

Középsuliba tanulunk 3on. Elsőben ismerkedtünk össze és nemrég csináltam egy hülyeséget amit már bánok.. Haverom jár edzőterembe (39kar/89kg/181) jól érti az ilyen matematikai számviteli pénzügyes dolgokat és össze akartunk hozni egy közös üzletet így próba képpen de kibeszéltem a háta mögött és most félek hogy megver vagy valami. miután a végsőkig kiidegeltem még el is küldtem pedig végig igaza volt.. pár osztálytárs is mondta már h tán kérjek bocsánatot de nem merek odamenni hozzá. van benne erő rendesen és vert már el pár gyereket.. egy osztályba vagyunk és szabályosan rettegek tőle. ránézni sem merek félek bántana. egyébként nagyon rendes gyerek.

szerintetek féljek tőle?


2011. nov. 7. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor már megtette volna.

Ha valakit minden áron el akarok verni, hol bírnám már ki, hogy ott van és levegőnek nézem.

Menj oda, nem fog lefejelni.

2011. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem én nem merek odamenni.. egy gyereket folytogatott egy kézzel amikor az odament hozzá vmit beszélni.. nem akarok én lenni a következő..!.
2011. nov. 7. 21:19
 3/6 A kérdező kommentje:
segitsetek kérlek!!
2011. nov. 7. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

140 kiló vagyok és 197 centi, kaptam már el én is torkot 1 kézzel, de ez NEM azt jelenti, hogy nem látok a "keménységtől". Na meg ne legyél már nyuszi, nem szorult beléd semmi férfiasság?

Holnap húzz oda és hívd félre 2 percre.

Ne kelljen már átmennem Csernusba.

2011. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Férfinek tartod magad? Mert, nem csesztetésből de......

na mindegy. Csajok viselkednek igy

2011. nov. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 /Anita_'94/ ***** válasza:
Megölni nem fog, egy kis fojtogatást meg ki lehet bírni. Húzzál oda hozzá, mert lehet később rosszabb lesz. Főleg a suliban menj oda, ahol többen vannak...
2011. nov. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!