Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon furdal a lelkiismeret!...

Nagyon furdal a lelkiismeret! Valaki segítene? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Hát a sztori elég gáz...Szóval az a helyzet, hogy a papámat pár napja műtötték meg-levették az epekövét-és már otthon van. Elmentünk hozzá és ezek az epekövecskék benne voltak egy tasakban. Elkezdtem őket nyomkodni,de véletlenül az egyiket összetörtem... Nagyon megijedtem, hogy mit fog szólni a papa, hogy egy ilyen "emléket" tönkretettem :(( bepánikoltam,ezért eltettem az epeköveket és kidobtam...Most az egész család azt keresi,hova tünhetett a tasak és látom a papám arcán,hogy nagyon szeretné visszakapni,hogy emlékezzen a műtétre és hogy meg tudja mutatni másoknak is... RETTENETESEN FURDAL A LELKIISMERET!!!! tudom,hogy sokat jelentett ez neki és ezért nagyon bánt hogy kidobtam a köveket :(( Tudom,elég gáz stori,meg lehet nevetségesnek tűnik,de engem igenis furdal a lelkiismeret,mert hát ez végülis egy fontos emlék! Kérem,csak az kommentáljon, aki értelmes válaszokat ad és nem nevet ki és nem hord le minden ostobának :) köszönöm!! Lécci segítsetek,hogy tudnék tisztába lenni a lelkiismeretemmel???
2011. nov. 8. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Lelkiismeretfurdalás ellen az egyetlen út az őszinteség.

Biztos lesz egy-két kellemetlen pillanatod, talán meg is szídnak majd, de ha sokáig vársz azért is dühösek lesznek hogy fölöslegesen keresik a köveket.

Bátorság, szorítok! Mond el nekik azt is, hogy megijedtél, hogy bajt csináltál, no és így csináltál egy nagyobbat.

Amúgy ha még akár a kukából is elő tudod varázsolni a tasakot, akkor hajrá.

2011. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ekkora bátorságom :(( és az a gond h a köveket szétszórtam és a tasakot kidobtam,úgy megijedtem :/ szerintem eltitkolom életem végéig és csak megbékélek magammal? nem??? :((
2011. nov. 8. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valld be, mert a végén fölfogja emészteni szegény embert.
2011. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de nem tudjátok milyen az öregapám...psicho...és nem merem bevallani neki :(
2011. nov. 8. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!