Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy nagyon lent...

Az normális, hogy nagyon lent van az önbecsülésem, mert kevesen jelölnek ismerősüknek facebookon? 20/L

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 10:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Keress egy jó ismerőst, akinek ötvenszer annyi ismerőse van, mint neked. Menj oda hozzá, szegezd neki a kérdést: azonnal sorolja fel a bejelölt ismerőseit, és mindegyikről mondja meg, mi a teljes neve, hány éves, hol lakik, és mi a foglakozása (hol tanul). Ha már háromszor annyit felsorolt folyékonyan, akkor kezdhetsz idegeskedni (gondolom ez a cél). Ha kifarol, biztos lehetsz benne, hogy nem ismeri őket ennyire se.

De ha mindenképpen ebben leled örömed (a darabszámban tartalom nélkül), ezen könnyű segíteni. Keress rá tízezer emberre, kérd meg őket, hogy jelöljenek, a fele rá fog állni. Idő kérdése, mekkora számig akarsz eljutni. Ha engem kérdezel, nekem a nulla is elég (a többivel meg beszélgetni, levelezni szoktam).

2011. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!