Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legjobb tulajdonságotok?...

Mi a legjobb tulajdonságotok? Amire büszkék vagytok?

Figyelt kérdés
Írhattok többet is.
2011. nov. 19. 12:57
 1/7 Stella90 ***** válasza:
90%
jól codozok ...
2011. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Régebben az eszemre voltam büszke, manapság a jóságomra. Mármint sok barátnőmnek az az első, hogy szid valakit, én inkább próbálom megérteni, próbálok rájönni, miért olyan, amilyen, és ha tudok, segítek is az illetőnek. Illetve felnőtt koromban szeretnék segíteni a rászorulókon.
2011. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát..nekem jól megy a tanulás, eddig mindig kitűnő voltam, erre lennék büszke talán..

Meg van egy ikertestvérem és állítólag abból adódóan hogy mi már csecsemőkorunk óta(az ikrekre ez jellemző) megtanultuk az odaadást, hogy osztozkodni kell mindenen, olyan beállítottságú lettem,(meg tesóm is) hogy alapjáraton odaadó, segítőkész és megértő vagyok másokkal is:)

2011. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Páratlan vagyok.
2011. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 life is beautiful ***** válasza:
ha vmit kitűzök magam elé akkor addig küzdök érte,míg el nem érem
2011. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

okosság (fizikusnak tanulok), jóképőség (annak vagyok mondva)

20/F

2011. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedvesség, igazságérzet (nem minden helyzetben jön jól, sajnos), őszinteség, pozitív kisugárzás. :)
2011. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!