Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzéketlen, nem törődöm,...

Miért érzéketlen, nem törődöm, együgyű és ostoba az összes ember ezen a qrva bolygón?

Figyelt kérdés

Jó, persze, van kivétel, de az emberek nagyon nagy része ilyen. Fogalmuk sincs arról, hogy milyen hazugságok közt élnek. Hogy lehetnének boldogak is, de helyette a tudatmódosított agyuk kívánalmainak teljesítésén jár az eszük csak. Új kocsi, új gép, új hangrendszer, új tv, új apjukfasza. Nekem egyik sincs, mégis nagyon jól érezném magam, ha nem egy ilyen világban kéne élnem.

Nem fogják fel azt az emberek, hogy milyen súlyos következményekkel fog az későbbiekben járni, hogy ilyen mértékben elfordultunk egymástól, de legfőképp a természettől. Sőt, a természet már gáz lett, "szégyen" ha valaki földműveléssel foglalkozik. Pedig a természet bármelyik autónál gyorsabb, bármelyik tvnél gyönyörűbb és a legfontosabb...bármely tömegpusztító fegyvernél kegyetlenebb, ha nem tiszteljük. Már pedig az a lény, amely azt a földet szennyezi be, amiből ő is kiemelkedett, az nem tiszteli a legősibb erőt. Azt hiszik az emberek nem lesz annak következménye, hogy az utcák, parkok, erdők szemétben úsznak. Minden egyes csepp víz amit mi megiszunk, az az a víz, amit már a dinoszauruszok is használtak, és ezt nagyon sokan nem értik meg. Nem csak ma van, meg holnap, meg a mi életünk...hanem még nagyon nagyon sok ember és élőlény, akik nem fognak tudni életben maradni, mert mi emberek beszennyeztünk mindent, ami életet adott nekünk. 20 év és nem tudunk az űrbe több műholdat küldeni mert telített lesz az űrszeméttől az összes Föld körüli keringési zóna. Sorolhatnám még, de fölösleges...aki érti, az érti...


2011. nov. 21. 14:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
67%

Annyira szánalmas, amikor valaki úgy ír ki kérdést, hogy nem akar semmit kérdezni, nem akar semmi információhoz jutni, sem tanácsot kérni. Te nyilvánvalóan azért írtad ki, hogy vitatkozhassál, hogy ezredszerre is elmondd a nagyszerű, becsülendő, magasröptű, rajtad kívül persze senkinek nem érthető dolgokat.


Senki nem mondta, hogy nincs igazad. Azt, hogy mi a probléma, az előző válaszolók leírták.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Mert ilyennek születtek...:DDDDD Ez egy tökéletese válasz a kérdésedre, innen látszik, hogy nem akartál kérdezni semmit.


Na, de egye fene, megkapod, amit akarsz:


"Azt hiszik az emberek nem lesz annak következménye, hogy az utcák, parkok, erdők szemétben úsznak."


Ez igaz... Rajta, neveld meg őket! (én amúgy sosem szemetelek össze semmit, és nem hiszem h nem lesz következménye annak, h mások igen, de egyedül nem tudok ezért tenni)


"Az pedig nem pesszimista aki nem lát jó dolgot abban, hogy van több mint 7 milliárd ember, aki leszrja a Földet, és tönkreteszi."


Nem ezért mondjuk, hogy pesszimista vagy. Ebben nem is kell jót látni, csak észre kell venni ezen a témán kívül mást is, a jó dolgokat is.


"Fogalmatok sincs miről beszélek, milyen mértékű már most a szennyezettség."


"Az egy dolog, hogy a ti kis agyatoknak az mesélik be, hogy egy Fukusimához hasonló katasztrófa nem káros az emberi egészségre, káros, rettentő módon az, 2050re a népesség döntő része rákban fog meghalni."


Az egy dolog, hogy a kis agyad nem elég művelt, és fejlett ahhoz, hogy felfogja, hogy ezt nem lehet kijelenteni az egész kócerájra, dehát hiába is kezdenék bele a témába... Szívesebben beszélgetek ilyenről olyan emberrel, akinek ez a szakterülete...:)


"Én attól félek, hogy ez ennél csak rosszabb lesz."


Reális a félelmed, rosszabb lesz.


"Persze az egyetemeken, főiskolákon agy mosott emberek ezt sosem értik meg, korlátolt már a gondolkozásuk"


Na itt már azért elkezdtem nevetni. TE már csak tudod... Végülis nem te vagy az az ember, aki ha az egyetemnek akár közelébe megy, akkor az amerikai elnöktől kezdve a DMT-manóig mindenkit riasztanának...:DDDDD Áhhhh dehogy, te ebben is tökéletesen tájékozott vagy biztosan...:D



Hogyne, most jön ez. Kár, hogy egyik válaszol sem írt semmit, ami erre utalna, de te ezzel szeretsz a legjobban dobálózni.



" "szégyen" ha valaki földműveléssel foglalkozik. "


Primitív emberek számára szégyen, de azokkal nem kell foglalkozni.

Bár szerény véleményem szerint minden olyan dolog szégyen, amit úgy csinál az ember, hogy utálja, aztán meg siránkozik, és mártírt csinál magából.


"Én is már azon gondolkozom kínomban, hogy lehet nem lesz megoldás, minthogy én kezdjek el ezzel a problémával foglalkozni olyan mértékben ahogy kell"


Hajrá! :DDD Remélem, hogy nem merül ki a dolog a netes észosztásodban. Kíváncsian várom.

2011. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:

Te, kedves primitív buta volt ismerősöm, elmehetsz innen. A te véleményedre még így sem kíváncsi senki.

Szerinted egy olyan ember, aki kólát iszik, 2 hetente festi a haját, szolizni jár, az mennyire lehet tisztában azokkal a kockázatokkal amikről én beszélek? Saját magadat sem ismered, tiszteled!


De jó, legyen, válaszolok neked végig, hogy ne csak a szám járjon. :)

2011. nov. 22. 14:32
 13/69 anonim ***** válasza:
91%

Jah, a válaszokból az jön le tényleg, h rád annyira kíváncsiak...:DDD Vedd már észre magad... Menj vmi ilyen témájú fórumra okoskodni, és ne ide trollkodj.:D


Amiket felsoroltál rólam, az meg no comment. :D

2011. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:

"Annyira szánalmas, amikor valaki úgy ír ki kérdést, hogy nem akar semmit kérdezni, nem akar semmi információhoz jutni, sem tanácsot kérni. Te nyilvánvalóan azért írtad ki, hogy vitatkozhassál, hogy ezredszerre is elmondd a nagyszerű, becsülendő, magasröptű, rajtad kívül persze senkinek nem érthető dolgokat."


Kérdeztem, azzal kezdődik a mondókám. :) Miért=mi az oka annak, hogy ilyenek az emberek.


"Ez igaz... Rajta, neveld meg őket! (én amúgy sosem szemetelek össze semmit, és nem hiszem h nem lesz következménye annak, h mások igen, de egyedül nem tudok ezért tenni) "


Nem fogom, nem tehetem, nem tudom. Egyébként ez a kis zárójeles szösszenet is csak az bizonyítja, hogy mennyire inkompetens vagy e témában. Szerinted annyiból áll a szemetelés, hogy nem dobod el az utcán? Tudod...amikor te jöttél hozzám, fele annyi idő alatt tele lett a kuka, mert annyi csomagolt szrt vettél. :) Nah azt szerinted megeszi a kismanó? Nem...több millió tonna kapacitású szemétlerakó telepek vannak, ahova mindenféle kezelés, kémiai közömbösítés nélkül öntik a szemetet, aztán csak szépen betemetik. Természetesen gondolom arról nincs fogalmad, hogy a föld alatt több kilométeres vízerek, folyók vannak, amik kimossák a földből ezeket az anyagokat, és a mezőgazdasági területek, lakott területek alá hordják azt. Amit a növényeink felszívnak, mi meg szépen megesszük. :)


"Nem ezért mondjuk, hogy pesszimista vagy. Ebben nem is kell jót látni, csak észre kell venni ezen a témán kívül mást is, a jó dolgokat is."


Nos, ez is csak naivságod, hozzá nem értésed eredménye. Ki az az elmebeteg aki mással tudna foglalkozni, amikor ezt látja? Hogy lehetnék úgy boldog, ha imádom a természetet, de az erdőkbe hordják már a szemetet az emberek, mert azért nem kell fizetni? Hogy lehetnék úgy boldog, hogy nem mehetek ki sétálni sem, mert az egészségügyi határértéket többszörösen túllépi a szmog? Ami csakis az emberi tevékenységtől alakult ki. És ez csak egyre rosszabb lesz, mert csökken a földfelszín, növényzet megkötő képessége.


"Az egy dolog, hogy a kis agyad nem elég művelt, és fejlett ahhoz, hogy felfogja, hogy ezt nem lehet kijelenteni az egész kócerájra, dehát hiába is kezdenék bele a témába... Szívesebben beszélgetek ilyenről olyan emberrel, akinek ez a szakterülete...:)"


:):):) Én szívesen beszélgetek is. Mert veled ellentétben, ők értik is miről beszélek. Egyébként ez is annyira tipikus te, személyeskedés, amikor nincs annyi eszed, hogy értelmeset válaszolj. :)



"Na itt már azért elkezdtem nevetni. TE már csak tudod... Végülis nem te vagy az az ember, aki ha az egyetemnek akár közelébe megy, akkor az amerikai elnöktől kezdve a DMT-manóig mindenkit riasztanának...:DDDDD Áhhhh dehogy, te ebben is tökéletesen tájékozott vagy biztosan...:D "


Nem, nem vagyok az...nincs végül is 50-60 egyetemista, meg vagy 30 főiskolás ismerősöm. Nem...dehogy...Nem látom mennyire buták, és egyszerűek. Tárgyakért, szexért, csak papíron, vagy még ott sem létező elismerésekért küzdenek, és közben hedonista módon élnek, a környezetükkel(ebbe beleértve a többi embert is) mit sem törődve.


"Hogyne, most jön ez. Kár, hogy egyik válaszol sem írt semmit, ami erre utalna, de te ezzel szeretsz a legjobban dobálózni. "


???



"Primitív emberek számára szégyen, de azokkal nem kell foglalkozni.

Bár szerény véleményem szerint minden olyan dolog szégyen, amit úgy csinál az ember, hogy utálja, aztán meg siránkozik, és mártírt csinál magából."


Nem csak primitív emberek számára az. Lenézik ha valaki azzal foglalkozik. Te is lenézel. Ez a mártírozás, siránkozós dolog mert irtó szánalmas még mindig. Tudod, ha majd máskor is lesz valaki aki szóba áll veled, és hozzád ér, akkor majd ha esetleg depressziós lesz melletted, az érzéketlen szülei és barátai, nah meg a szr világ miatt, és esetleg ennek hangot is ad, akkor lehetőleg majd vedd észre, hogy az nem siránkozás akar lenni, hanem végső elkeseredettségben elsírt bántalmak. Ja és figyelj azért arra is, hogy mit mond, egyébként csak magad égeted. :) Mindig is imádtam gazdálkodni.


"Hajrá! :DDD Remélem, hogy nem merül ki a dolog a netes észosztásodban. Kíváncsian várom."


Nem csinálok semmit sem. Azzal jár a legjobban a Föld, ha kipusztultok innen végre. :)

2011. nov. 22. 14:55
 15/69 A kérdező kommentje:

"Jah, a válaszokból az jön le tényleg, h rád annyira kíváncsiak...:DDD Vedd már észre magad... Menj vmi ilyen témájú fórumra okoskodni, és ne ide trollkodj.:D


Amiket felsoroltál rólam, az meg no comment. :D"


Kit érdekelnek szerinted a gyakoris, kb. a te értelmi szinteddel rendelkező átlag emberek véleménye? Tudod, egyetlen válasz elég volt nekem, és azt meg is kaptam. :)

Egyébként szerintem nem nekem kell észrevennem magam. Már a fogalmazásunk igényessége közötti különbségből is látszik, hogy ki nincs tisztában szellemi képességeivel. :)

2011. nov. 22. 14:59
 16/69 anonim ***** válasza:
56%

Cicukaaaaa, fogalmazhattál volna kicsit rövidebben is, mert tudod nekem az agymosó BME-n néha kell valami olyasmit csinálni, hogy tanulás, tehát nincs minden utolsó hülyeségre időm...:)


Amúgy nevetséges, hogy az én életmódomra bármit szól egy betegesen alultáplált, rohadó fogú, sportot hírből sem ismerő, hosszú évek óta dohányzó/dohányzott, minden nap füvező (ha meg nincs fű, akkor vedelő, mert ugye a te szörnyű életed nem lehet józanul bírni) ember...:DDD Emellett a kólám, meg a hajfestésem (ami inkább 2 havonta történik, mint két hetente) eltörpül, szoláriumban meg évek óta nem jártam.


Végtelenül primitív vagy, és az, hogy a neten baromi jól játszod az értelmiségi, hatalmas szintű embert (úgy, h még egy szaros érettségid sincs), nem változtat azon, hogy egy primitív cigány szintjén vagy a nőkkel, a barátaiddal és a szüleiddel való kapcsolataid terén.

Végtelenül örülök, hogy neked testi-lelki örömöt okoz, ha valaki azt mondja, hogy igazad van (SOHA nem mondtam, hogy az egész témában nincs, és kissé többet is foglalkoztam vele, mint te, csak soha nem akartam veled erről társalogni), de ez nem változtat azon, hogy a stílusod nyomorult és szánalmas.

2011. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
67%
Nem, csak nincs kedvem olyan litániát olvasni, amit valószínűleg hallottam már 100x.
2011. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 A kérdező kommentje:

Tipikus te. :) Válaszolok normálisan, és képtelen vagy rá mit írni, ezért jön a személyeskedés. :) Kettőnk közül nem én vagyok a primitív.


"Amúgy nevetséges, hogy az én életmódomra bármit szól egy betegesen alultáplált, rohadó fogú, sportot hírből sem ismerő, hosszú évek óta dohányzó/dohányzott, minden nap füvező (ha meg nincs fű, akkor vedelő, mert ugye a te szörnyű életed nem lehet józanul bírni) ember...:DDD"


Ilyen az alkatom, normálisan eszek amúgy, napi 4x, gyümölcsöt, zöldséget mindennap. Rohad a fogam, igen, mert tudod ha valakinek olyan betegsége van, amitől kiszárad a szája, akkor nagyon gyorsan elkezdenek romlani a fogai, de látom te még ennek tudatában is vagy annyira primitív, hogy felhozd ezt.

Sportot végül is nem ismerem tényleg, csak éppen hetente túrázom. Dohányzásról leszoktam, alkoholt már réges rég nem fogyasztom a napi 2 dl boron kívül. A füvet pedig vicces, hogy felhoztad, mintha te is ugyan úgy szívtál volna az ágyamba minden egyes nap amikor itt voltál. :) Szerintem nincs is más amit hozzáfűzhetnék, ez az utolsó momentum egyértelműen jelzi lelki sivárságod. Te tökéletes vagy, én meg egy szr! HOGYNE! :D

2011. nov. 22. 15:48
 19/69 anonim ***** válasza:

Felesleges mentegetőzni...

Persze, ezért inkább írtál egy regényt aminek ugyan semmi mondanivalója nem volt, de te csak azért is megmutatod hogy te vagy az okos. Hú... pont az ellenkezőjét sikerült elérned vele.

2011. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
92%

"Tipikus te. :) Válaszolok normálisan, és képtelen vagy rá mit írni, ezért jön a személyeskedés. :) Kettőnk közül nem én vagyok a primitív."


Nem létezik számodra olyan, hogy NEM AKAROM végigmazsolázni, és NEM AKAROK egész délutános regényt válaszolni?:) Soha a büdös életben nem tudnál a te saját kis agyaddal olyat tárni elém, amire én "KÉPTELEN" vagyok válaszolni. Tudom, nehéz felfogni.

2011. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!