Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érjem el hogy elfogadja...

Hogyan érjem el hogy elfogadjanak olyannak amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves meleg srác vagyok, és szeretném ha mindenki elfogadna annak ami vagyok... de egy ilyen közösségben azthiszem inkább utálnának minthogy elfogadnak. Miért hiszem ezt? Mert minden nap végig kell hallgatnom a tanárok agymosó előadását a suliban, a viccelődéseiket a melegekről, és az elég egyértelműen kimutatott előítéleteiket... az osztálytársaimtól, a barátaimtól, és még a szüleimtől is az előítéleteket, az ilyen témájú "viccelődést" kell hallgatnom, és még a szüleimnek sem hinném el hogy támogatnának
2011. dec. 1. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell mindenkinek tudnia erről a dolognak.

Ha olyan barátra teszel szert, akiben teljes mértékben megbízol és ez kölcsönös is, talán neki elmondhatod egyszer.

Én már úgy vagyok a titkokkal, hogy jobb, hogy ha csak én tudom. Más véleménye meg nem igazán számít, kivételes esetekben, úgyhogy inkább vagyok magamnak, mintsem mindenki arról csámcsogjon,hogy mit mondtam el nekik.

Lehet meg sem értenék. Inkább nem indítom el a lavinát. Érted mire célzok.

A szüleidnek max nekik mond el, de csak akkor ha teljesen 100%ig biztos vagy abban, hogy meleg vagy.

Remélem megértik. És ha még sem, akkor ez az ő szegénységi bizonyítványuk. :)

2011. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell mindenkinek tudnia erről a dologról

így akartam írni:D

2011. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Sajnálom a helyzetedet! Ha az én gyerekem lennél biztos nem bántanálak e miatt! Ha az én társaságomban feljön ez a téma én mindig azt mondom, hogy miért csak a fiúk?? És a lányok? Nálunk miért nem gáz? Erre többnyire senki nem szokott válaszolni, ha igen akkor annyit, hogy a lány az más... Mivel vagyunk mi mások? Nem értek egyet velük! Mindenkit úgy kell elfogadni, ahogy van! Mindenki úgy alakítja, szarja el az életét ahogyan csak jónak tartja! Azt tanácsolom, hogy tarts ki! És ne hallgass az ízléstelen megjegyzésekre. Sok sikert!
2011. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a tanácsokat!
2011. dec. 1. 20:15
 5/5 anonim válasza:
nem kell mindenkinek tudnia, de ha már tudják, vicceld el, vagy mondd azt h csak hazudtál és csak azoknak mondd el, akik tényleg megértenek!
2012. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!