Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, hogy elfogadjanak?

Mit tehetnék, hogy elfogadjanak?

Figyelt kérdés
Azosztályban 7 lány van, és mindenkinek megvan a maga legjobb barátnője, kivétel én. Nem vagyok velük rosszban, csak néha ezzel beszélgetek, néha azzal. De mivel többet vagyunk egymásra utalva mint egy átlagos osztályban, egyre jobban érzem, hogy egyedül vagyok, sebezhetőnek érzem magam, és nem tudom, hogy miért pont én... Hozzám senki nem jön oda, ha valami gondja van, pedig mindig szoktam segíteni, senki nem oszt meg velem titkokat, senki nem hív el sehova, Hogy lehetne ez másképp? És miért van ez az egész?
2010. ápr. 28. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a lányok az osztályban bunkó vagy, te meg nem közlékeny. Én simán megmondom az illetőnek, hogy nem tudok neki elmondani semmit, aztán minden rendben. De 7.-ben tudom milyen, szar az élet arrafelé, mert nagyon ki vannak élezve a társas kapcsolatok. :]] Egészen a gimiig. :))
2010. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül a te hibád! az írásod alapján egy nagyon kdves lány lehetsz. próbálj más osztályokból legjobb barátot választani. vagy hívd el te az osztálytársaidat valahova, ahol összerázódhattok.
2010. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
legyél érdeklődő feléjük,de ne erőszakosan.ha látod hogy ketten szeretnének beszélni,akkor hagyd magukra őket. ha kíváncsiak rád,úgyis keresni fogják a társaságod. és ott van a többi fiú.hát barátkozz velük! de szigorúan csak barátként. ne érezd magad kellemetlenül,ha pl csajokról beszélnek. érdeklődj irántuk, hogy hogy vannak. kérdezz a számítógépes játékaikról,a fociról,autókról. arról szeretnek beszélni,legalább jártasabb leszel a témában :) nálunk 7 fiú van,de beépültek :D nagyon jól elvagyunk velük
2010. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!