Küzdjek vagy halál?

Figyelt kérdés
Nagyon önbizalomhiányos vagyok..és nem szeretnek az emberek. Félreismernek...mást mutatok,mint ami lenni akaork/vagyok. Nem bíromezt az unamas életem. ÉLNI akarok végre.. barátokat akarok. Mivel fejleszthetném magam? Ha nagyon lúzer vagyok azért páran szerethetnének avgy hagyjam a fenébe és ne küzködjek?
2011. dec. 10. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ilyen még csak meg se forduljon a fejedben h halál...

nekem sincsenek barátaim, van 1-2 felszínes "haveri" kapcsolatom, bár néha elgondolkodok rajta,hogy egyáltalán mi értelme az egésznek, mivel én sem adom teljesen önmagam, olyan dolgokat csinálok ami nem én vagyok. Ja, önbizalmam nekem sincs.. és ennek ellenére még csak eszembe sem jut ilyen,hogy halál. Most komolyan az megoldás szerinted? Tudom,hogy nagyon sz.r érzés, de szerintem ez már mindennek a legalja, ennél már csak jobb lehet.


21L

2011. dec. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan életbe vagyok belekényszerítve,ami nem tetszik.. Én nem vagyok iylen igazából..nem szeretek egyedül lenni GYŰLÖLÖK egyedül lennie egy napot nem bírok társaság nélkül. Mégse szeretnek és így beleőrülök:S Akik meg talán szóbaállnának velem őket meg alig lehet elrángatni valahova..otthon szeretnek lenni...én meg ezt nem bírom:S
2011. dec. 10. 01:16
 3/8 anonim ***** válasza:
hát társaságba bármikor el tudsz járni, iratkozz be valamilyen sportra
2011. dec. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tudod hogy van ez:this is SPARTA!bátorság kell neked, meg akarat.ezeket csak te tudod magadba építeni,senki más helyetted, ha meg anyira unalmas az életed, vagy tedd érdekesebbé, vagy csak ne panaszkodj.
2011. dec. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Facebookon nyis egy profilt egy szemcsi, egy rágo tök minden gyalamien néven jelölgess embereket ismerkedj kezdj el velük beszélgetni és hidd el előbb utóbb tök jó fej emberekel is megismerkedhetsz sőt még az igaz szerelem is rádtalálhat ha akarsz engem is felvehetsz.. :) a halálra meg ne is gondolj!!!!!!!! És velem is ez volt kb 1 hónapja de "észheztértem" ha akarod üzibe elküldöm a nevem fb-kon
2011. dec. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 /Anita_'94/ ***** válasza:

Nemsok értelmét látom a kérdésnek, ezért még nem kéne meghalni. Először azt hittem, valami betegséged van, de hál'Istennek, nem.

Mozdulj ki abból a közegből és nézz körül. Egy csomó lehetőséged van mindenfélét csinálni. Sportolj, járj pl focimeccsre, koncertre, vagy bárhová, ahol emberek vannak.

Önbizalomhiányra keress konfliktushelyzeteket és próbálj jól kijönni belőlük. Erre tökéletes lehet a sport pl.

Amúgy így nem sokat tudtunk meg rólad. Fiú vagy? Merre lax? Hány éves vagy?

2011. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Küzdeni kell abból áll az egész élet :)

Én is 19 évesen itt állok magányosan, csalódtam emberekben, tettek ellenem, rondáztak le, de egyik se érdekelt elfogadom elgondolkozok rajta aztán haladok előre, mert az élet megy tovább. Másik meg, hogy járj el szórakozni szombat este van élet, ülj le egy asztalhoz ahol egyedül ülnek pl. és kezdj el vele beszélgetni legközelebb megint találkoztok és bemutat az ő barátainak ez így megy míg meg nem ismersz mindenkit, és közülük találhatsz barátot :))) 19/F

2011. dec. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 necro válasza:
hát nekem csak 1 igaz barátom van most sajna ő 2 hétre távol lesz hosszú történet sajna elég nehezen fogom kibírni nélküle folyamatosan aggódok érte én se vagyok teljesen komplett XD vannak hülye dolgaim de itt van pl ő és elfogad olyannak amilyen vagyok elvileg én vagyok neki is a legjobb barátja hidd el nem vagyok egy könnyű eset elég furi vagyok de mégis van olyan aki elfogad én is önbizalom hiányos vagyok engem se szeretnek túlzottan az emberek én is mást mutatok mint amilyen vagyok jóval másabb lennék én is sokat unatkozok és még van pár dolog ami rátesz még pár ó nagy lapáttal amit azért ide nem fogok kiírni ha szeretnéd akkor majd én leszek a barátod és ha nem vagy olyan szörnyen messze akkor akár találkozhatunk is a nevemtől ne ijedj meg nem nekrofil XD hanem csak nekromanta mivel szeretem a fantasy játékokat XD látod csak kicsit lüke vagyok :)
2014. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!