Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem segítettem egy kiscicának...

Nem segítettem egy kiscicának és lelkiismeretfurdalásom van. (? )

Figyelt kérdés

Veletek volt már ilyen?


A történet: a kapunk előtt volt, gondolom vki odatette mert már nem kellett neki. A szüleim mondták h ne hozzam be, majd hazamegy. Amikor kimentem az utcára szívszaggatóan nyávogva jött utánam, megkerültem az egész tömböt h lemaradjon, aztán nem láttam többé.

Már legalább egy éve volt de most is nagyon szomorú vagyok ha eszembe jut. :_(

Legközelebb ha ilyen lesz nem hallgatok a szüleimre hanem csakazértis befogadom. :_(



2011. dec. 13. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

ne olts, az ilyenekből lesznek a facebookos továbbküldős sztorik.

amúgy volt már hasonló velem is, pont kismacskával, de én be is vittem a szobába, és utána kellett elengedni, hát nem nagyon bírom az ilyesmit. de szerintem senki sem.

2011. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy Te csak egy kiscica miatt aggódsz.

Én ma elkövettem egy hibát,cserben hagytam valakit és már nem tudok visszamenni jóvátenni...........Csak imádkozom az istenhez hogy azt a valakit megtalálják :(

2011. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen. Annyira bántott, hogy azóta átestem a ló túloldalára, és iszonyatos terheket vállalok magamra, de ha magányos állatot találok az utcán, akkor hazaviszem és keresek neki gazdát.

Ahányszor meglátok úgy egy kutyát, hogy nincs szorosan mögötte a gazdi, beszédülök az idegességtől, hogy már megint, de nem bírom elfordítani a fejem és otthagyni.

2011. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Elenaaa ***** válasza:

Nem bántottad a cicát, és minden bizonnyal most már vannak "cica barátai" vagy gazdija is. :)

Ha pedig nem-egy jobb helyen van.

Tudom, nem egy 100%-ig derűs válasz, de remélem segített. :)

2011. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. dec. 14. 18:02
 6/7 anonim válasza:
Velem majdnem volt ilyen,csak kutyussal. De a végén egy napra befogadtuk és már is volt neki gazdija :)
2012. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:)

Egy éve én is megmentettem egy kutyust, kint fagyoskodott télen egy utcasarkon, albérletbe nem vihettem de egy ismerős idős házaspár szerencsére a közelben lakik, és találtak neki gazdát. :)

2012. márc. 29. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!