Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Jogos" a lelkiismeretfurdalás...

"Jogos" a lelkiismeretfurdalásom? Hogy oszlassam el? Nektek szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Tegnap megbetegedtem, fáj a torkom, aztán estére belázasodtam, fájt a derekam, a lábam is kicsit, kicsit émeyegtem is és félóránként felébredtem egész éjaszaka. Ma déleőtt is elég vacakul voltam, mosmár jobb, de még elég kába vagyok, mivel egész nap szinte meg se mozdultam.

A PROBLÉMÁM: olnap témazárót írunk bioszból. Bioszfakos vagyok, egész évben csak 1 db 4esem van, a többi mind 5ös, de ezt a részt most nem tudom, ugyanis egy angolverseny miatt sok óráról hiányoztam(az anyag megvan) és fárdat is voltam tanulni, meg időm se volt sok. Úgygondoltam, hogy jól kialszom magam mára és szépen bese.ggelem az egészet. De a betegség közbeszólt. Most próbálok tanulni, mivel már egész jól vagyok, de nem igazán megy, ez most magolós rész: egy táblázat.


Szóval úgy döntöttem, hogy holnap inkább be se megyek, nem rontom le a jegyem, úgyis megtanulom majd és írok inkább később. Csak az a baj, hogy szinte tuti, hogy holnapra kutya bajom se lesz! Már most leiismeretfurdalásom van amitt, hogy holnap nem megyek suliba, habár az orvos igazoni fogja. De akkor is... :S Egyébként jó tanuló vagyok és nem szoktam sokat hiányozni.

Jogos a leliismeretfurdalásaom? Ti hogy vagytok a suiból hiányzással? Nekem csak akkor lenne nyugodt a lelkem miatta, ha legalábbis haldokolnék... Ez nem nomrális ugye? (am utálok suliba járni)

Bocsi, h hosszú lett. 18/L


2010. márc. 28. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Én is megszoktam néha csinálni, de egy évben max 2-3×. Nyugi, mindenkivel előfordul. Tök normális dolog, amit most csinálsz, csak ne legyen belőle rendszer. :)

Jobbulást és sok sikert majd a dogához. ;)

2010. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok.

de jobb,hogy otthonülsz és kipihened még mielőtt súlyosbodna.

jobbulást!

2010. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalom igazán belefér. Ha nem lenne igazolásod, szerintem akkor is leigazolná az osztályfőnököd, mert egyszer-max kétszer mindenkivel előfordul tanulmányai során a taktikai lógás.
2010. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, nem? Biztos igazolni fog az orvos. Nehogy már betegen menj be!
2010. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

CSináltál egy pszicho szomatikus tünetet, Ha tényeg iagz amit leírál jól teszed ha nem mész be adott esetben, Ha Én lennék anyud még azt is mondanám mardj otthon, Szóval mardj és tanold bioszt

Nyugi más hol is ezt csinálják a korod belilek

2010. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt az utolsó választ kifejtenéd kérlek bővebben?:)
2010. márc. 28. 23:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Helló

Valószínű, hogy elkéstem, de legközelebb szerintem az lenne a helyes, hogy biztosan ne legyen lelkiismeret furdalásod, ha bemész, odaállsz a tanárhoz/tanárnőhöz, és elmondod neki az igazat, ha pedig tényleg olyan tanuló vagy amilyennek elmondod magad, ami szerintem jó magatartást is von maga után egy lánynál, akkor meg fogja teljes mértékben érteni az oktató, és ha korrekt is, akkor elhalasztja neked a dolgozatot.

Sajnálom, hogy későn érkeztem.


üdv 25/F

2010. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ne sajnáld, már a Te hatásodra se mentem volna be. Észrevettem egy csomót a nyakamon és bár csak egy megdagadt nyirokcsomó(reméljük), azt azért orvosnak mindenképpen megmutattam volna, szóval így se úgy se mentem volna ma.
2010. márc. 29. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!