Mi történik veleem?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kb. randiztam egy sráccal, és nekem nagyon megtetszett! Azóta néha beszéltünk fb-n (mert kellett neki kb. 2-3 nap minimum, mire válaszolt!). Én meguntam a kétértelmű válaszait, és nyíltan megkérdeztem tőle, hogy nem akar-e még egyszer talizni? Erre ő azt írta, hogy persze, lehet, de előbb ki kell gyógyulnia az állítólagos vírusfertőzéséből... :"( Erre már nem írtam neki vissza!

Azóta teljesen magam alatt vagyok, és elegem van mindenből... Már szinte attól kiborulok, ha valaki hozzám mer szólni valami miatt. :"( Már azon is gondolkodtam, hogy miért élek?! :( Semmi célom az életben, és ráadásul még az új osztályomba se tudok beilleszkedni! :(:( mit tegyek?? köszi előre is :( 16L, a srác 22


2011. dec. 13. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

túl komolyan veszed a dolgot túlságosan is feszült vagy lazulj engedd el magad ja és ne te fuss őutána ha kellesz neki úgy is keres de ne függj tőle és ne legyél naiv :)

a kiborulásod szerintem nem ettől volt hanem csak "ez volt az utolsó csepp a pohárban" de természetes ez is a legtöbb embernek vannak ilyen időszakai és szükség is van rá hogy ilyenkor kicsit el lehessen gondolkodni. legyen valaki akivel mindent meg tudsz beszélni és engedd el magad aztán úgy is lesz valami ami reményt vagy lehetőséget ad és továbbviszi az életed

2011. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!