Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyermekkori rossz élményed,...

Gyermekkori rossz élményed, amit azóta is nehezen dolgozol fel?

Figyelt kérdés

Szenvedsz tőle...időnként eszedbe jut és rosszkedvű leszel. Elmondtad valakinek is?

Meséld el!


2009. máj. 20. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon kicsi voltam és az anyukám elment orvoshoz félrekezelték és még aznap meghalt!
2009. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
10 11 éves lehettem, és épp a vacsimat készítettem(nagyon korán önállónak kellett lennem,mivel anya éjjel nappal dolgozott) és apám félrészegen átölelt és a fülembe súgta hogy én vagyok a család fekete báránya!pedig semmi rosszat nem tettem.hát nagyon rosszul esett ennek már 10 éve.
2009. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ami sokszor előjön: 4,5 éves voltam, amikor édesanyám meghalt rákban. Ahogy utólag mesélte apám, szombat reggel volt akkor. Nagyon rosszul lett, és engem és tesóimat felküldtek az emeletre és hogy maradjunk ott. Nem igazán tudtam, hogy mi lehet a baj, ezért a lépcső feléig lementem és onnan néztem le, hogy vajon mi lehet: pont ekkor vitték el anyámat hordágyon - mint megtudtam, akkor már halott volt.


Szerencsére nagyon ritkán álmodok erről a napról, vagy olyanról ami kapcsolatba hozható ezzel, de olyankor remegve ébredek fel és mindig kiver a víz.


Sárky

2009. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
10 éves voltam,amikor anyám azt mondta nekem,hogy "te szuka".Még azt se tudtam mit jelent.
2009. máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

5éves lehettem amikor az apám horror filmet nézett és hagyta, hogy én is nézzem,sokkolt a látvány,azóta félek a sötétben és egyáltalán nem merek nézni hasonlót sem....

32/L

2009. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
5 vagy 6 éves voltam, amikor egy este anyukámmal voltam a munkahelyén, és bementem az egyik terembe. Nem látták, hogy ott vagyok,és bezárták az ajtót és lekapcsolták a villanyt. Elkezdtem dörömbölni és kiabálni, meg is hallották és kiszabadítottak, de a mai napig szorongok ha eszembe jut és rosszul vagyok a zárt helységekben.
2009. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
11 voltam,amikor anyám részeg élettársa molesztált engem és a hugomat.Apámnak elmondtam,ő persze kiakadt,de a hugom nem állt mellém,azt mondta hazudok.Anyám meg leku*vázott.Hosszú lenne leírni a történetet,de anyámmal azóta is rossz a kapcsolatom.Most 27 éves vagyok.
2009. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
36%
Amikor megtudtam, hogy Adolf Hitler öngyilkos lett. Illetve, hogy a drogozása miatt vesztette el a háborút
2009. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
5 éves voltam,balatonon nyaraltunk egy panzióban és egy öreg ember molesztált..rá hatott az apámmal való kapcsolatomra.
2009. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Iskolába elég szende fiú voltam, engedtem az erősebbeknek, és annyira megaláztak, hogy többé tudok úgy kezelni egy embert ahogy azt kell, szal antiszociális lettem.
2009. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!