Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyermekkori rossz élményed,...

Gyermekkori rossz élményed, amit azóta is nehezen dolgozol fel?

Figyelt kérdés

Szenvedsz tőle...időnként eszedbe jut és rosszkedvű leszel. Elmondtad valakinek is?

Meséld el!


2009. máj. 20. 22:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

4éves korom körül súlyos betegségem volt és nem tudtam járni egyáltalán!mikulás estéje volt és lázasan aludtam és hirtelen a tesóm berontott a szobába az ablakhoz rohant és ugrálni kezdett h itt volt a mikulás!Én felültem és az én csomagom is ott volt az ablakpárkányon . fölakartam kelni odarohanni de nem mozult a lábam hiába próbáltam ezért elkezdtem sirni és sikitozni! :S

Azóta már 15év eltelt és meggyógyultam =)

de néha még ma is eszembe jut milyen amikor az ember teljesen tehetetlen :S

2009. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mennyivel kiszolgáltatottabbak a gyerekek. Felnőttként már feldolgozzuk így-úgy a velünk történt fájdalmas dolgokat, gyerekként meg egy életre megváltoztat, nyomot hagy a személyiségünkön.
2009. máj. 22. 16:39
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
hm..rossz élmény?egész gyerekkorom rossz élmény..apám hosszú évek óta alkoholista..nekem nincs örömöm már semmiben sem..
2009. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az enyém is az volt, már nem él. Biztos nagyon nehéz neked, de csak azért se add fel! Hidd el túl lehet lépni a sok rosszon és lehet nyugodt, szép életed. Próbáld megtalálni, hogy tudsz kikeveredni ebből a helyzetből(először kollégium pl.).
2009. jún. 7. 19:12
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám is alkoholista, egészen 15 éves koromig naponta megvert... Én még csak most fogok elköltözni 21 évesen. Eddig muszáj volt elviselni mert suliba jártam, de most már hamarosan vége a rémálomnak :)
2009. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Amióta kiderült, hogy 13 hónap várakozás után édesanya leszek, sajnos rámtörnek a régi gyerekkori emlékek, amelyek nem épp kellemesek.Sokszor sírok miattuk, holott eddig elfojtottam őket, elhessegettem, ha eszembe jutottak.Az édesapám 9 évesen molesztált,ezért elváltak a szüleim.Anyával elhidegültünk egymástól, sosem mondta azt nekem, hogy szeret, csak amikor már elköltöztem otthonról..Már 2 éve nem láttam, mert fáj, ha rá gondolok.Minden kapcsolat megszakadt vele.Nem is tudja, hogy boldog házas vagyok és hamarosan édesanya..Jobb leszek, mint ő, az tuti:)Nem lesz nehéz.27/L
2009. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Remélem, minden rendben nálad! Kívánom, hogy szép és boldog anyaság köszöntsön rád!

2009. dec. 30. 11:23
 18/19 counter ***** válasza:
A családom miatta félek egyedül és a sötétben meg nem nagyon érdekelte a véleményem az anyámat és nem támogattot és nem hitt nekem.
2012. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Kedves kèrdezo! Nagyon szèpen koszonom a jokivànsàgodat, sajnos csak most, mikor màr 4 èves a lànyom làttam meg, de nagyon jol esik :) Neked is szèp èletet kivànok! ( Anyukàmmal azota sem beszèltem, ennek màr 7 ève lassan)
2014. jan. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!