Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudjam meg hogy vajon...

Honnan tudjam meg hogy vajon túlzásba viszem az érzelmeim elrejtését vagy megfelelően kezelem a kellemetlen szitukat?

Figyelt kérdés

egészen szarul érzem magam ,ha vki próbál megalázni, könnyen elpirulok, és az évek során szerintem tudattalanul kialakult bennem mintegy fal magam körül ,pont ez miatt mert túlságosan rosszul érint ha valaki meg akar alázni


de ahogy elnézem az osztályba nem nagyon meg a másik megalázása ,velem szemben is ritkán jön elő ,de ha előjön egy hétig emésztem magam,


és rájöttem hogy csak ez számít hogy mennyire tartom magam, hogy mennyire van önbizalmam, akinek nincs ,azt még többet szivatják ,akinek meg teli van ,az meg élvezi a népszerűséget


a kérdést azért tettem fel, mert tök szarul érint mikor mások is mondják hogy a legnehezebb dolog közel engedni magamhoz bárkit is amikor erre vágyom a legjobban


ha lenne egy kívánságom akkor azt kívánnám ,hogy úgy szarhassak le bármit ahogy akarok ,de mivel már évek óta ezzel küszködöm :\ nemtudom mit csináljak


18f


2012. jan. 2. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem harminc évembe került annak a problémának a megoldása, amivel te is küzdesz.

Azért azt elmondanám, hogy nagyon nehéz egyszerre nyitottnak lenni és lesz.rni a bántást. Mert sokan fognak bántani, és vagy mosolyogva, vagy legalábbis fapofával eltűrni, és nem vitatkozni a hülyékkel.

A "bármi" lesz.rását meg nem ajánlom. Nem árt egy belső tartás, egy saját erkölcs, saját világnézet felépítése, és az aszerint való élet.

2012. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem is az hogy bármi, csak azt amin nem érdemes emésztenem magam, képes vagyok, elcseszi az egész napom:\

de van hogy egy ugyanilyen értelmetlenség vidít fel


szerintem egyre jobb vagyok a "fapofa"-sosdiba


de ez számomra mindig rejtély lesz ,hogy ehhez miért kell nekem külön így meg úgy végiggondolni ,hogy ja igen ez lenne a helyes az adott szituációban, mikor a legtöbbeknek ez természetes.


természetes az ha vki olyan ,akkor azt csesztetni kell ,ha én nem csesztetem akkor valszeg nekem is önbizalomhiányom van ami miatt együttérzek azzal akit csesztetnek és ezért nem csesztetem, tehát akkor jobb lenne ha én is nekiállnék bántalmazni?!


30 év az életedből azzal telt ,hogy megtanuld hogy kell kezelni az ilyen szituációkat?! úristen ,látom nincs semmi garancia arra hogy nekem előbb fog menni, mindenesetre megteszek minden tőlem telhetőt

2012. jan. 2. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!