Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Inkább gazdag, vagy inkább...

Inkább gazdag, vagy inkább boldog, vagy inkább egészséges szeretnél lenni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 20:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
én is inkább boldog lennék,bánnám is én ha rákos vagyok,ha van aki szeret,bánom is ha csöves vagyok ha boldog vagyok
2009. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
67%
Ööööö... Én biztos rosszul közelítem meg a kérdést, de én csak úgy tudok boldog lenni, ha egészséges vagyok és megvan a megfelelő anyagi háttér. Az én szememben tehát egyértelmű, hogy a boldogságot választanám, mert az magában hordoz mindent.
2009. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

Én gazdag lennék, mert mostanság kajára sem telik, már kész idegroncs vagyok a pénz téma miatt, és mert nekem semmi sincs...

Egészség sem ártana, mert sajnos rengeteg bajom van, de már beletörődtem ezen úgy sem lehet nagyon segíteni...

Boldog lennék akkor is, ha lenne sok pénzem és vehetnék magamnak szép dolgokat és elmehetnék oda, ahová akarok. Én ettől bőven boldog lennék, mert egész életemben szegény voltam.

2009. máj. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
63%
EGÉSZSÉG! enélkül semmit sem ér a többi..
2009. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
84%
Anyagilag vagy lelkileg gazdag? Amugy igy màr mind a négy!:) Miért ne? Megérdemlem, lehetöségek adottak, csak észre kell venni s a magunk javàra forditani! :) de ha bele gondolok, màr el is értem! Van mit ennem, van hol laknom, van mit felvennem /anyagi ok/ sok mindenen tul vagyok, s tapasztalataimbol màr több embernek segitettem, imàdom a csalàdom, a baràtaim/érzelmi gazadagsàg ok/ boldog vagyok, mert sok szeretetet adok s kapok,ha ugy tartja kedvem kiràndulok, mert a természet sok energiàval tölt fel, egészséges vagyok/ nem tutira, de ez màr csak rajtam mulik/
2009. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
52%
egészséges, mert hiába vannak milliárdjaim, ha tudom, hogy 2 hónap múlva meghalok, de a második a listámon a gazdag, mert nekem abból következik a boldog :P
2009. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
76%

Boldogsagot valasztanam,meg akkor is ha 2 nap mulva meghalnek.


Es meg valami,lehet,hogy sok mindenkiket furcsa,amit irok...de en inkabb azt valasztanam,hogy a szeretetteim kozul haljon meg valaki,mert akkor en kell szenvedjek de ha en halok meg a szerettem kell szenvedjenek es akkor ez nekem jobban faj..ezert vallanam szivesebben,hogy en szenvedek..lehet fura gonodlkodas de igy erzem..

2009. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
35%
Egeszsegre szavazok!:))
2009. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%
Úgy látom, itt sokan nem voltak még igazán komoly betegek. "Épp testben, épp lélek", mondja a közmondás, nem véletlenül. Túl egy vesetranszplantáción végre egészségesnek érzem magam és tényleg boldog tudok lenni, mert nem látom a szeretteimet miattam szenvedni, aggódni.
2009. máj. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
83%
Boldogság&egészség
2009. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!