Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen szar az élet?...

Miért ilyen szar az élet? Miért kell mindent sorra elveszítenem, amit szeretek, miért nem maradhat meg egy kis cseppnyi boldogságom se?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 18:35
 1/10 anonim válasza:
13%
Ez vagy te. :D
2012. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
16%
Azért vagy ilyen szerencsétlen agyalágyult mert NINCS BENNED ELÉG GYŰLÖLET.
2012. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mi történt?
2012. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 GomalFace ***** válasza:
Ezt az önismereti kérdésekbe kellett volna. Ki akarod önteni a lelked?
2012. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az gyerekek, valaki maga alatt van, elvesztette minden önbizalmát és akkor bónuszként szerencsétlenezzük mán le, hátha majd feldobja... -.-"


Én azt ajánlom keress egy olyan megbízható valakit (ha lehet azonosneműt mint te, vagy ellenkezőneműt, akivel "olyat" nem csinálnál) és öntsd ki neki a lelked.


Vagy menj pszichológushoz, az meghallgat, de nem mondja meg mi tévő légy, de jó az ha kibeszéled magadból azt ami fáj, mert amiközben mondod, magad rá fogsz jönni a válaszokra. A Pszichológus meghalgat és segít neked, hogy rágyere magadtól, fogadd meg a tanácsomat, én is voltam már magam alatt :)


16/f

2012. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pityu válasza:
73%

Első mondták már hogy mennyire paraszt vagy hülyegyerek.

visszatérve a kérdésre, ne bánkódj, én pont most voltam abban a korszakban amiben most te, és kis idő után nagyon jó let az életem:D

Csak jobb lesz az életed ne aggódj, minden jobb lesz egyzser:D

2012. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pityu válasza:

előző vagyok

első mondatom minegik parasztnak szól!!!

2012. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég nehéz értelmes választ adni így, hogy fogalmunk sincs miről van szó. Annyit tudok mondani, hogy nekem is gyakran van elegem, erre azt szoktam mondani, hogy "az egész világnak kurväannyát" hangulatban vagyok, de pár nap alatt elmúlik, vagy legkésőbb hétvégén, mikor kialszom magam. Úgyhogy remélhetőleg a te rossz kedved is elmúlik majd.
2012. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azert hogy ragyere hogy mi tol leszel igazan boldog.

Nem attol amit elveszithetsz

2012. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!