Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen az élet?

Figyelt kérdés

Annyira magányosnak és annyira egyedül érzem magam. Nincs senkim, és nem is lesz. Nem értenek meg az emberek.


Annyira szeretném, ha valaki végre észrevenne, ha meglátná bennem a jót, de csak a csalódások jutnak. :(


Egyre inkább belesüppedek az önsajnálatba, nem tudok kimászni belőle. :(


Nincs semmi jó az életemben. Úgy érzem, mintha meghaltam volna belülről, mintha teljesen üres lennék, csak a fájdalommal vegyített keserűség tombol bennem néha. :(


Nem látok kiutat ebből az egész állapotból. Teljesen reménytelen minden. :(


Nincs semmi értelme az életemnek, és nem is lesz sosem, mert örökre egyedül fogok maradni. :(


Tudom, hogy nekem kéne változtatnom, de egyszerűen nem megy. :( Azt érzem, hogy egy sötét és mély gödör legmélyén vagyok, és képtelen vagyok ebből egyedül kimászni. :(


2012. jan. 5. 23:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
24/L
2012. jan. 5. 23:48
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
szarügy
2012. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
csak vicceltem :D biztos, hogy nem csak a közelmúltban történt valami, ami miatt ennyire bedepiztél?
2012. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 TrükkösBélabá ***** válasza:
Konkrétumok értelmes válaszokhoz? Abból amit leírtál csak annyi jön le hogy kész vagy mint a mateklecke :).
2012. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 szamóca.. ***** válasza:

1.mert full azt hiszitek hogy a párkapcsolat és a szerelem körül forog az egész élet, és ha éppen nincs pasid akkor már rögtön jön a világvége, meg az armageddon is csak puncis változatban hoyg még az se legyen jó


2. mert ilyen szomorú, melankolikus, önsajnáló, tehetetlen valaki tényleg nem vonzó, ráadásul nem is gondolnám hogy sokat ismerkedsz a szobád sarkában kuporogva.

2012. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is voltam így...és nem akartam semmit se élni meg semmi de végül megtanultam hogy nemszabad ezt csinálnom ,és fel kell állnom és csinálni tovább bármi van és feláltam itt vagyok...ugyanugy nincs barátnőm de a remény hal meg utoljára pedig nagyot csalodtam a nőkben elhiheted nekem..


22/F

2012. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A pi...ba, a matek! Kössz hogy eszembe hoztad!
2012. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 TrükkösBélabá ***** válasza:
Szia hetedik én szeretem a matekot mint lufiárus a nyílzáport. :)
2012. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az életcél nem veleszületett adottság, azt neked kell megtalálnod, kell keresned valamit, amiben elmélyedhetsz és örömödet leled. Egy párkapcsolat pedig nem megoldás mindenhez, és nem feltétlen a boldogság kulcsa. Van szerető családod, barátaid? Akkor foglalkozz velük. Úgy tényleg nem találsz senkit, ha bezárkózol a szobádba és siratod a le nem élt életed
2012. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
jézusoom:Dnanee jugyu nem csak arról szól az élet hogy van e pasid vagy nincs..nekem sincs és mégis élek és virulok és boldog vagy .. és nem is hiányzik..ne gondolj mindig rá hogy nincs senkid ..csinálj mást tereld el a figyelmed.. ha énis fojton ezen agyalnék hogy mért nem szeret senki akk má énis bedepiztem volna..de hát nem szeretnek?:O leszarom boldog vagyok igy is.. élem a szinglik életét..és egyél vok csokit az jót tesz..jógj a barátnőiddel, vásárolj, menj el vidámparkba...és ennyi
2012. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!