Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kell felnőni, és...

Hogyan kell felnőni, és határozott, korrekt férfivé válni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 09:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ma 09:31


férfiként mondom hogy ez teljesen igaz.én is így gondolom.

2012. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mármint mit? Bocs, csak kétféleképp érthető a kommented.
2012. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hatos vagyok. ezzel én is így értek eggyet, hogy nem kell belemenni ilyenbe. de pl mondjuk én is egy idő után azért azt érzem, hogy "tényleg nem kell visszaszólni?" most aláztassam magam? szóval értitek....
2012. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Egy férfi életmód tanácsadó, pszichológus segíthet ennek a megoldásában?
2012. febr. 25. 10:10
 15/18 anonim ***** válasza:

én ezt úgy szoktam csinálni,vagy is csináltam hogy kinéztem magamnak egy férfi példa képet aki idősebb nálam és láttam hogy jól alakult az élete akkor megpróbáltam felvenni azokat a szokásokat és el lesni hogy mit hogyan csinál.egy példa kép mindenkinek kell én szerintem aki idősebb nála és neki is megfelelő az az élet vitel ahogy él.

én nekem férfiként Brad Pitt a példaképem:D hangzik de nem a kinézete miatt hanem az miatt ahogy a feleségével bánik és a családjával..most ez lehet hogy hülye példa de ha az embernek van egy példa képe akkor sokat el leshet tőle hogy hogyan és mit csinál az életben.szerintem fontos hogy az embernek legyen egy mintája ahogy élni szeretne és amilyen ember szeretne lenni és keresni kell az olyan idősebbek társaságát akik megmutatják hogy hogyan kell férfiként viselkedni.ez az én véleményem.

2012. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát igen, de sok fiatal szemében a vagány, jó dumájú a példakép, mert azt látja, ha ilyen, akkor nevetnek rajta a csajok, jobban el tudja adni magát, és egy idő után nem veszi észre, hogy a saját elismerése érdekében, már nem csak ugratja a másikat, hanem cikizi, megalázza, azért, hogy egy fél mosolyt lásson másokon, hogy tetszik nekik amit csinál. Bonyolultabb dolgok ezek is, ha igazán átgondolja az ember.
2012. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ma 10:18


Félre értesz,én itt nem csajozós vagány példaképről beszélek.Persze az már más kérdés hogy ki milyen példaképet választ magának.Aki olyat választ hogy vagány csajozós az meg is érdemli a sorsát,olyan emberek társaságát kell keresni vagy legalábbis én azt tettem és teszem is,akiktől tanulhatok az élet dolgairól és nem azt hogy hogyan kell csajozni,hanem ha hogy hogyan viselkedjem a leendő feleségemmel,családommal,hogyan kezeljem a konfliktusokat hogy azért férfi is maradjak de meg se futamodjak és még sorolhatnám a dolgokat,és mi az ami jól működik ebbe a mai világba és mi az ami nekem is megfelel és meg is tudom valósítani őket.Igen valóban nem egyszerű de a saját elképzelésedet ötvözheted egy példaképével akitől jó el leshetsz dolgokat és tanulhatsz tőle,én személy szerint mindig kerestem az idősebb emberek társaságát hogy tanulhassak tőlük és nem csajozásra gondolok mert az ment magától is,az hogy valaki tud csajozni az nem egyenlő azzal hogy a hétköznapi életben meg állja a helyét és jól veszi az akadályokat.

2012. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem is így értettem, hogy konkrétan TE. csak ezt vettem észre, és hidjétek el, nem a levegőbe beszélek. a könnyen, hamar, jött lóvét keresési lehetőséget is előbb fogadja el sok ember, mint a lassan, precizen felépített karrierből jövőt, mert az emberek álltalában hirtelen akarnak sokat.
2012. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!