Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy befogadjanak?

Mit tegyek, hogy befogadjanak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az osztályom semmibe vesz (hogy finoman fejezzem magam ki). Szinte soha sem szólnak hozzám, csak ha kell valami. Én próbálok bekapcsolódni a beszélgetésekbe, de van, hogy egyszerűen nem vesznek észre, vagy csak harmadszorra, vagy negyedszerre válaszolnak. Ha én szólok valakihez, és ő válaszol, de közben valaki más is szól hozzá, akkor félbeszakít, megbeszéli mással a dolgát, és csak (esetleg) utána jövök én, ha közben el nem felejt. Plusz ha valakivel történik valami, azzal azonnal elkezdenek foglalkozni, megkérdezik, van-e valami baja stb. viszont ha velem történik valami, azt le sem szarják. Testnevelés órán pedig ha valaki hibázik például játék közben, azonnal bocsánatot kér a másiktól, de én csak letolást kapok, akkor is, ha nem én voltam a hibás. Egymás hibáit meg sem jegyzik, az enyéimen viszont napokat is képesek rágódni.


Miért van ez?



2012. febr. 26. 15:24
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Hm hát igazad lehet azzal kapcsolatban, hogy talán nem közeledem eléggé, de az van, hogy nem akarok teperni, nem akarom, hogy azt az érzetet keltsem, mint aki tényleg kiutasítva érzi magát, és minden áron tagja akar lenni a közösségnek.

Amúgy 16/F vagyok. :)

2012. márc. 3. 22:17
 22/26 anonim ***** válasza:
Tartsd be a fokozatosságot. De mindenképpen akarjál tagja lenni a közösségnek, mert anélkül nem tudsz normális életet élni.
2012. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Jó, betartom. :) Én tagja akarok lenni a közösségnek, csak nem akarom ezt nagyon láttatni. Az gátolná a beilleszkedést nem?
2012. márc. 3. 22:29
 24/26 anonim ***** válasza:
Amennyiben azt is látják, hogy ezért tenni is vagy hajlandó (normák betartása, meghívásaik elfogadása, részvétel a közösség életében), illetve ha észreveszik értékelhető tulajdonságaidat, akkor ez nem annyira gátolja a beilleszkedést. Persze ne erőltesd rájuk magadat, de legyél ott a közelben, és mint az előbb is írtam, amikor tudsz, kapcsolódj be! Ha jókat mondasz és csinálsz, hamarost befogadnak maguk közé! :)
2012. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tanácsokat. Megnézem majd milyen gyakorlatban, és majd elmondom, hogy ment. :)
2012. márc. 3. 22:49
 26/26 anonim ***** válasza:
Van kedved beszélgetni? Hasonló problémáim vannak nekem is. Te merre laksz? Én Szeged környékén, ha gondolod írj ;) 16/F
2012. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!