Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy önző, gátlástalan, nagykép...

Egy önző, gátlástalan, nagyképű, nagy dumás, de az emberekkel barátságos fiú vagyok? Miért utálnak ilyen sokan? Hogy változtassak?

Figyelt kérdés
Pedig nem ártok senkinek,sőt segítek is annak aki kéri, meg én emberszerető vagyok, ha valaki bajban van rögtön a segítségére sietek, lehet rám számítani, csak túlságosan szeretem önmagam,nagy egóm van,és talán túl nyíltszívű vagyok,és ezzel rengeteg embert megbántok,úgy h azt én észre sem veszem,mert túl őszinte vagyok...mások meg sunyin összesúgnak a hátam mögött,szerintem az sokkal rosszabb tulajdonság. Én senkit sem bántok,senkit sem kritizálok a háta mögött,talán túl nyílt vagyok ez a baj,ebből kéne visszavennem ,mert történetesen van a sulinkba egy lány,akit szeretnék meghódítani,ő kedves velem meglepő módon,de azért ő is megmondta őszintén,h ezt az én életstílusomat ő se nagyon tudja összeegyeztetni,szóval változtatnom kéne de hogyan? Először azt akarom elérni,h kedveljenek az emberek, ehhez az kéne,h ne legyek ennyire szókimondó?

2012. febr. 27. 18:24
 1/8 anonim válasza:
Annyi a lényeg h annál a lánynál vegyél vissza egy picit az egodból, másokkal pedig úgy viselkedj ahogy eddig, nincs azzal baj ha megmondod a véleményed, így lehet hogy sok barátod nem lesz de legalább aki lesz az igaz barát
2012. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen! mondasz valamit! a hamis emberek pár hónapnál tovább nem bírják mellettem...az ilyenekben mindig csalódnom kell,mert sajnos én mindenkiben akivel kicsit is jóban vagyok feltétel nélkül megbízom, és ugye a hamis emberekről kiderül egy idő után,h átvágtak engem,én ilyenkor egy ideig nem szólok semmit,és úgy teszek mintha nem is tudnám,aztán szép lassan leépítem az ilyen embereket,nem is keresem őket többé,és érdekesmód nem is szoktam hiányozni neki:D
2012. febr. 27. 18:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,a lánnyal próbálok kedvesebb lenni, de persze nem nagyon megy még ez nekem,de reméelm ő így szeret engem,ahogy vagyok..
2012. febr. 27. 18:44
 4/8 anonim ***** válasza:
de legalább jól nézel ki? van mire egónak lenni?
2012. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
úgy értem mások mondták már hjól nézel ki vagy ilyesmi?
2012. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Egy önző, gátlástalan, nagyképű, nagy dumás" itt a válasz a kérdésedre.
2012. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Level 1 kipipálva: felismerted, s bevallottad a hibáidat! Ez nagyszerű dolog. Az emberek mindig kivetik azt, aki másmilyen, szerintem próbálj hozzád hasonló embereket találni. Hogy hol? Majd az élet hozza. Ezt kell elhinni, akármilyen nehéz is.


19 F

2012. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek megfelelned! Nem szorulsz rá mindenki elismerésére! Ne esdekelj azért, hogy mindenki szeressen. Inkább élj a saját értékrendedben és azokkal vegyülj, azokkal állj szóba, akiket méltónak tartasz arra, hogy az ismerőseid/barátaid közt tudd. Illetve nagyon lényeges, hogy olyanokra ne pazarold az energiádat, akik képtelen TÉGED önmagadért elfogadni. Akik csak feltételekkel (pl, hogy megváltozz) tudnak elfogadni, azokkal ne foglalkozz!
2012. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!