Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány éves korodra nőttél fel...

Hány éves korodra nőttél fel igazán?

Figyelt kérdés
Néha kicsit furcsának érzem (bár eszem ágában sincs tudatosan változtatni), hogy 26 éves vagyok, de még mindig nem érzem magam igazán felnőttnek. Még mindig a szórakozás, a vásárlás, a bulizás érdekel, pont mint 18-20 éves koromban. Vannak velem kb. egykorú ismerőseim, akik már házasok és gyerekük van és igazából ezekkel az emberekkel semmi témám nincs és nem is tudom őket megérteni, hogy mi ebben a jó nekik. Én még tanulni, világot látni és magamat jól érezni akarom, igazából ezek a motivációim. A pár évvel fiatalabbakkal sokkal jobban kijövök. Van így más is rajtam kívül?

2012. márc. 1. 13:30
1 2 3
 21/21 Becixxx válasza:
Ez érdekes kérdés. Öt éve - harminc évesen : Apám halála volt az a vízválasztó, ami után leginkább ezt éreztem... De igazándiból jobb ezt nem forszírozni ... Legyen mindenki az, ami szeret lenni.
2015. jún. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!