Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az a kevés önbizalmam is...

Az a kevés önbizalmam is elveszett a p*csába, hogyan hozzam vissza azt, ami nincs?

Figyelt kérdés

Mentem el itthonról, és ahogy pár házzal arrébb értem, a hátam mögött hallottam a rám tett negatív megjegyzéseket.

Próbáltam nem észrevenni. Hazafele ugyanabból a házból megint, de akkor már hangosan be is szólt az illető (ablak mögül, pofa nélkül)...

Tudom, "le kell sz@rni", de valahogy akivel történik, nem ilyen egyszerű, pláne, hogy az önbecsülésem így is a béka segge alatt van...


2012. márc. 28. 16:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a Fiúk később érnek mint a lányok, visszaszólhattál volna, mi van nyomorék gyerek például. Munkatársam meg kocsiból ordította ki, hogy KÚÚRVA szegény fiatal hölgy akkorát ugrott xD. Mikor jövünk haza Pestről, mindíg ugyan azon az útvonalon jövünk, de jó is volt a múlt heti meló:D akkor meg egy részeg nő kötött belénk xD épp a munkahelyen. hazafelé jövet mindíg találkozunk egy járda részen sétáló szakállas (kinézetre afro) hajléktalan fílingű emberkével, akinek mindig beintenek a többiek,... jövünk haza, és ahogy meglátott minket integetett xD arra nem is gondolt, hogy nem baráti üdvözlettel kapta a "kapd be" jelzést:D annyi hülyeséget megtapasztaltam már ennél a cégnél:)) idén vizsgázom amúgy:D. Nekem is vannak hullámvölgyeim, hidd el, mindenkinek vannak gondjai, van hogy előjön, van hogy háttérbe szorul.. voltak, időszakok, mikor teljesen önmagamnak éreztem magam, most kicsit megint magam alatt vagyok. talán épp azért ugattak be a majmok, mert nincs jó napod, tököd tele van mindennel, és így a körülmények is megváltoznak negatívvá... 20/F
2012. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
őőő Rapesz, szerinted ezek vicces, szórakoztató cselekedetek?
2012. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Elárulom, nem én intettem be a járókelőknek, ill ugattam nekik. De beismerem jót nevettem:D Múltkor a másik brigád ment el melettünk a sztrádán lehúztam az ablakot, és kezemet kidugva, középső újjamat büszkén lengetve elhúztunk melettük, xD volt ám röhögés x) mögöttünk lévő sofőr is jót mosolygott (a másik brigád, szintén a cégnél dolgozik:)) humoros, vicces szórakoztató drámai egyéniség vagyok, ha magamat adhatom... és a környezetemben lévők is jobban érzik magukat... nevetés, öröm, szeretet... mindennap erre lenne szüksége minden embernek (POnt)
2012. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz te ,vagyis van e ötleted mért szóltak be ? és elő e fordult e már máskor is ?
2012. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ilyesmi évekkel ezelőtt volt csak, akkor is 8.kerben, ócska c*gányok által, amiket pont emiatt szinte meg se hallottam (nem vagyok fajgyűlölő félreértések elkerülése végett, inkább a primitív viselkedésük, amiért sz@rtam rá)

3 éve nem volt ilyen, terhes vagy kisgyerekes anyának nagyon nem szólnak be, csak tegnap épp nem volt velem a lányom. (20 kilót adtam le szülés óta, de az önbizalmamon nem változtatott...)

2012. márc. 29. 08:54
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát ez akár nézhet jól is ki. Akkor esetleg járás problémák? Ha küldesz magadról egy fotót privátba, szívesen megmondom - mint külső szemlélő - hogy hol a hiba. Már ha van hiba :) Nyugi, én nem az a bántón kritikus fajta vagyok. Viszont nagyon tudok önbizalmat növelni :)
2012. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!