Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak amíg nincs...

Mit csináljak amíg nincs munkám? Kezdek becsavarodni.

Figyelt kérdés
Kezdek megőrülni itthon. A barátnőim elfoglaltak, nagyon ritkán találkozunk, már több mint 1 éve itthon vagyok. Pár hónapja itthon végezhető munkám volt, így szintén nem jártam emberek közé. A barátom akivel így se túl fényes a kapcsolatunk eléggé rányomja a bélyegét még ez is és hogy nekem rengeteg időm van. Hiányzik hogy emberek között legyek, így érzékenyebb vagyok mert sok időm is van gondolkodni például a kapcsolatunkon. Mivel kössem le magam míg nincs munkám, a keresés mellett? 22L
2012. ápr. 1. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

önkéntes munkával.


biztos van öreg, a környezetedben, akinek be lehet vásárolni, vagy csak fél órát szeretetből beszélgetni vele,

kisgyerekes, akinek nagy segítség a bébiszittelés,

öregek otthonába, kutyamenhelyre bejárni segíteni.

Mi a szakmád?

2012. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Járj el sportolni-futni,biciklizni-ehhez még pénz sem kell.

Járd a várost munkát keresve,közben nézelődhetsz kikapcsolódhatsz.

Takaríts ki otthon.Főzz minden nap.Ha van lehetőséged kertészkedj.

Tanulj,olvass,járj könyvtárba.

2012. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
főleg az hiányzik hogy nem vagyok emberek között.
2012. ápr. 1. 10:59
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

vagy tanulással.

fiatal vagy, biztos van még ingyenes OKJ-s neke való tanfolyam.


vagy ingyenes gyakornoki munkávala jövendő beli munkahelyeden


egyébként meg keress ezerrel munkát !

2012. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Olvass! Most van időd olyanokra amelyeket a gimiben egyetemen nem tudtál elolvasni.

Én nyelvet tanulok (gyakorlom az angolt angolt könyvekkel és elkezdtem magamtól olaszul tanulni ehhez is netről töltöttem le anyagot). Meg rajzolok is, ékszereket gyártok, kézműves dolgokat is néha, szal nem nagyon unatkozom.

2012. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ismerős probléma, nekem sincsen már munkám egy jó ideje. De persze így betudom pótolni azt amit eddig nem nagyon tudtam megcsinálni. Engem nem is zavar ez az egyedül lét mert megtudom csinálni a házimunkát tudok dolgozgatni a tetőtéri kis lakásunkban amit majd birtokba veszek, és még sok minden más. Most hogy itt a jó idő lekötöm magamat a kertben is. Amikor nincs így semmi munka itthon fogom magam kimegyek a városba kicsit nézelődni, kiülök a parkba agyalni és még sok minden más. Plusz időnként elmegyek a haverokhoz.

Egyébként erre a legjobb dolog az elfoglaltság, hidd el akkor hamar elrepül az idő és lefoglalod magad és nem agyalsz azokon hogy jaj mi lesz velem, ne aggódj minden jóra fordul majd.

2012. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem melyik városban élsz?
2012. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Besétálsz a munkanélkülibe megkérdezed hogy milyen képzések indulnak amelyik tetszik arra elmész 1-16hónapig tartó képzések vannak. Kapsz is érte kemény 30-40e forintot havonta. Eemberek között leszel tanulsz egy szakmát és még egy kis pénzt is kapsz érte.


(((De úgy érzem hogy neked nem a munkanélküliség a legnagyobb gondod (apu,anyu,barát) eltart.)))

2012. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Önkéntes meló,takarítás,bébiszitterkedés!
2012. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
65%

Nah hát jól megmondták, hogy eltartatod magad, meg mé nem mész be a munkanélkülibe egy tanfolyamra.... :) Mintha ez ilyen egyszerű lenne, átképzéseket alig-alig indítanak, azokat is visszamondják.


Hát én úgy próbálok az elszigeteltség ellen tenni, hogy mindig én akarok menni a boltba, meg van hogy már csak úgy elmegyek biciklizni egyedül, hogy embereket lássak.. tudom szánalmas.(a telet nyelvtanulással töltöttem). Most hogy itt a jó idő, megpróbálom az idénymunkákat külföldön.

2012. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!