Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? Kezdek becsavaro...

Mi van velem? Kezdek becsavarodni.14L

Figyelt kérdés
180 fokos fordulatot vettem. Sokszor kikapcsol az agyam, csak firkálok, nem is nézem mit rajzolok, csak utána. Sokkal kevesebbet beszélek, eddig kimondottam társasági figura voltam, most kajaszünetben is inkább csak elülök egy csendes sarokban az iPodommal. Gyakorlatilag csodálkozom, hgoyha még keres valaki, csak rajzolok meg gitározok, ha nincs rá lehetőség zenét halglaok. Nem tudom kezelni a feszültséget,sokat sírok pl szülői veszekedés, sima sulis piszkálódások naygon mélyen tudnak érinteni....tegnap bevettem egy vagon gyógyszert, megfogadtam, hogy többet sose mert kihánytam az egészet...nincs kedvem megmoccani csak nézek ki a sötétbe. ez az állapot kb 2hónapja áll fenn.

2012. jan. 21. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rossz a kozerzeted is?
2012. jan. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rossz és semleges között mozog. Egyszer voltam boldog, mikor egy egész hétvégét egyedül tölthettem és nem függtem időtől és személytől...
2012. jan. 21. 00:10
 3/11 anonim ***** válasza:
ki kell derítened, az okát, aztán tudsz csak továbblépni. javaslok egy pszichológust.
2012. jan. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, pszichológus, ennek oka van. Nem kapott el egy pedomaci?
2012. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, senki sem zaklatott sohasem. Az anyukámmal eddig nagyon jó volt a kapcsolatom, mostanában kevesebb mindent mondok el neki, ezzel emgbántom, de nem akarom..
2012. jan. 21. 00:28
 6/11 anonim ***** válasza:

En nem javaslom a pszihologust. Csak ha semmikepp nem tudod magadtol megoldani. A bogyokat meg felejtsd el tobb mellekhatasa van mint amennyit hasznal. Es ha leallsz rola csak rosszabb lesz.


En eleg spiritualis/lelki oldalrol nezem a dolgokat es azt mondom nem veletlenul van ez. Nem akarok belemenni, de lenyeg, hogy akkor oldodik meg leggyorsabban a problemad, ha elfogadod a helyzetet.

Es eszedbe se jusson, hogy valami baj van veled. Lehet hogy ez csak egy termeszetes folyamat nalad a te korodban

2012. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%

gitárra meg ipodra telik 14 évesen,tehát nemvagy csóró,

mégis depis vagy,mire fel?a szomcsi szmájlijelekholvannak?-.-

2012. jan. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi koze nincs a gazdagsagnak es a bokdogsagnak. Max ha egy rabszolga vagy. Max elterelheted vele egy idore a figyelmedet, de annal erosebben jon vissza az erzes
2012. jan. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

emo tünetek ? xd


vagy valami trauma érte a tudatallatidat a tudtod nélkül és ezért is lehetsz ilyen,pl a szülői veszekedés jobban megsértett mint érzed és emészted magad.

2012. jan. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Azt írtad, hogy akkor voltál boldog, amikor nem függtél időtől és személytől. Abban az időben nem kellett semmi elvárásnak megfelelned, nem nehezedett Rád ennek a dolognak a súlya. Lehet, hogy ez a problémád. Fiatal vagy még, a jövő előtt állsz és megrémítenek vagy nyomasztanak a mostani/leendő elvárások, akár tudat alatt is.

Ha ez lenne az ok, akkor próbálok majd írni pár segítő szót/mondatot, ha meg biztos vagy benne, hogy nem emiatt van, akkor más oldalról igyekszem megközelíteni a dolgot és remélem tudok majd Neked segíteni.

2012. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!