Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A szüleim, rokonaim szerint...

A szüleim, rokonaim szerint egy nagyon helyes pasi vagyok. Ehhez képest,21 évesen szűz vagyok és le se sz@rnak a csajok sem az egyetemen se sehol. Mi az igazság szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 20:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
jársz emberek közé?
2012. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

csak kép alapján tudnám elmondani a SAJÁT véleményem.

22/L

2012. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:

lehet csak azért, mondják, hogy ne érezd rosszul magad

amúgy egyszer majd megtalál az igazi

2012. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:

az h egyszerűen nem volt szerencséd a szerelemben.


van aki tökjó pasi,azt mégse talál barátnőt,mert egyszerűen akinek bejön az neki nem tetszik,aki meg neki kell,azt meg nem kaphatja meg. Van ilyen.


Sok múlik persze rajtad is,h mennyi időt fordítasz a társasági életre,de a legtöbb dolog a szerencsén múlik,sajnos. :s

2012. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
A szülei mindenkit szépnek látnak. Ha nem kellesz a lányoknak, akkor viszont csúnya vagy, v esetleg kicsi.
2012. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
küldj képet,és választ kapsz a kérdésedre...::D
2012. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
Ha nincs önbizalmad, és nem kezdeményezel, tök mintegy hogy, hogy nézel ki...
2012. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy helyes vagy-e vagy sem. Az a lényeg, hogy hiteles pasi vagy-e, vagyis hogy látják-e benned a férfit. Ha pedig barátnőt akarsz, azért tenni is kell. Ha meg csak dugni akarsz, azért is. :D Nem olyan nehéz "becsajozni", legfeljebb csak annak tűnik.

27/N

2012. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
legtöbb anyuka azt mondja a gyerekére hogy szép, hiszen te se mondanád azt a gyerekednek pl: -Híí' de ronda vagy kisfiam
2012. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

kicsit off, de :

azért nagy baj ez, hogy ennyire számít a külső, vagy 4-5 válaszban láttam, hogy küldj képet és megmondják, vagy "biztos ronda vagy"

mármint oké, értem én, hogy számít a külső ez természetes dolog, de valahol kicsit szomorú is, hogy ennyire befolyásoló tényező mert ez egy olyan dolog amiben nem tudsz változtatni csak annyi, hogy odafigyelsz arra, hogy igényes legyél

nem tudom igazából miért írtam ezt :D

2012. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!