Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha egyszerűen...

Mit csináljak, ha egyszerűen nem szeretem a valóságot?

Figyelt kérdés

Szinte egy álomvilágban élek, ahol minden hófehér és tökéletes. A szobámban is szó szerint minden csak e színben pompázik, habár nem hiszek a mennyországban. Alig várom, hogy hazaérhessek, és annyiból állnak a délutánjaim, hogy berakom a Hattyúk tavát vagy a Diótörőt, becsukom a szemem, és balettozom, bár igazából sosem tanultam, csak rengeteg felvételt nézek és előadásokra járok. Szóval egy idő után azon kapom magam, hogy fájnak a karjaim, hogy eltelt egy óra, és nem tudom, hogy mi történt, mert csak lassan táncoltam, és közben elmélkedtem. Arra rádöbbenni, hogy abba kell hagynom az olvasást mert leragadnak a szemeim még rosszabb.

A tavalyi nyárról emlékeim szinte alig vannak! Annyit tudok, hogy azok voltak a legszebb pillanatok, amikor borús volt az idő, és kimehettem fehérneműbe és egy balettcipőbe táncolni, és nem látott senki, és úgy éreztem, hogy élek.

De minden reggelem egy katasztrófa, mármint visszatérni az emberek közé.

Félek, hogy mi lesz, ha felnövök. Nem csinálhatom ezt örökké, esetleg az éhhalálba fogom magam táncolni, mert nincs semmi tervem, legszívesebben egy titkos kertben lennék egész nap, amit hatalmas átmászhatatlan sövény vesz körül, talán az ajtót is benőtte, a kulcsot elnyelte a fű - a madarak a kedvenc szonettjeimet dúdolják, és nem kell többet törődnöm semmivel.(annyiszor lerajzoltam már ezt...:)

Mi lesz velem ha felnövök?


2012. ápr. 7. 00:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
14:13 Ebben valamilyen szinten igazat is adok csak,hogy sajnos ebben a világban élünk és ha nem tud beilleszkedni azzal csak magának tesz rosszat sehogy sem fogja tudni így megállni a helyét ebben az "elb@szott" világban.Szerinted így majd jó lesz neki?
2012. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Kedves .Anett.!



Sosem lesz jó neki, mint ahogy nekem sem.


A kérdezőéhez hasonló beilleszkedési problémáim voltak világ életemben. A mai napig nincs párom, nincsenek barátaim, nem járok sehová. A helyem mégis megállom a világban, és senkire nem vagyok rászorulva.

2012. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nincs értelme? Dehogynincs!

Én most fogok megtanulni gitározni. Elképstem vele. :D

Aztén meg 160 centi vagy. És? Megfelel. Nem vagy pici.

Hidd már el, annak van értelme amit szeretnél csinálni. ;)

2012. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Hagyjál már utolsó, azért mert a te életed nyomorúságos, ne beszéld bele egy 14 éves kislányba, hogy neki sose lesz jó élete! Igenis lehet, hogy ha elhatározza magát és keress valamit amit hozzáköthet a hobbijához. Tinédzser és ezáltal igencsak érzékeny a lelke, viszont fejlődőképes, biztos vagyok benne hogy rendes életrevaló ember lesz belőle! Nem kell hogy az önsajnálatodhoz társat is keress.
2012. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Bocsi a 22-esnek szólt :)
2012. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Előbb próbáld meg értelmezni amit írtam, aztán kóstolgass "barátom".
2012. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A leírásodból ítélve tényleg nagyon álomvilágba képzeled magad.. bár gondolom nem vagy 13-14 évesnél idösebb ha ilyeneket csinálsz.


Nem mondom, hogy rossz ez, csak fura az tény :)


Amúgy meg keress rá a tudatos álmodásra, ha tényleg egy álomvilágot szeretnél ;)

2012. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Basszus, tök olyan vagy mint egyik volt barátnőm, csak ő latin szappan operákat nézett, de amúgy nála is mentek az operák meg ő is táncolt, énekelt...

Most 32 éves az anyukájával él még mindig és ugyanolyan álmodozó mint anno, csak már van munkája.

Amúgy ne aggódj, ha felnősz lehet hogy kicsit érettebben látod a világot.

2012. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!